Kaimynų dienos proga Šilutė kviečiama švęsti ir padėti vaikams

kaimyno diena atlaja 1Šiandien, gegužės 27-ąją, pasaulyje minima tarptautinė Kaimynų diena, kurios metu visi galime pradžiuginti, padėti savo kaimynams, pagražinti savo miestą.

Pilietinio projekto „Aš už Lietuvą!“ iniciatoriai būtent Kaimynų dienąpakvietė visos šalies bendruomenes, nevyriausybines organizacijas, įstaigas, įmones padovanoti po gerą darbą savo šaliai ir taip drauge kurti šaunesnę Lietuvą.

Projekto internetiniame puslapyje asuzlietuva.lt įregistruota apie 370 įvairių veiklų, tarp kurių yra dvi šilutiškių iniciatyvos: šiandien, gegužės 27-ąją, 16.30 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre vaikų ir jaunimo šokių grupės „Viržytė“ ir „Atlaja“ šilutiškiams dovanos koncertą, o Šilutės vaikų dienos centras kviečia padėti iki birželio 1 dienos įrengti vaikų žaidimų aikštelę.

Kviečia kurti šaunesnę Lietuvą

Pilietinis projektas „Aš už Lietuvą!“, inicijuojantis visuotinį Kaimynų dienos minėjimą, skelbia taip pirmasis pasitinkantis mūsų valstybės atkūrimo šimtmetį. Jo idėja – padovanoti po gerą darbą savo šaliai ir taip drauge kurti šaunesnę Lietuvą. Šio projekto partneriai yra kelios dešimtys nevyriausybinių organizacijų, bendruomenių, savivaldybių ir socialiai atsakingų įmonių.

Vėliau šis pilietinis projektas taps įvairias organizacijas, bendruomenes, savivaldybes ir savanorius vienijančia platforma iki pat Lietuvos valstybės šimtmečio atkūrimo šventės.

Visa Lietuva kviečiama įsitraukti į šias veiklos kategorijas: „Gražink“, „Padėk“, „Pažink“, „Programuok“, „Saugok“, „Švęsk“.

Švęskite kartu su šokėjais

Kategorijos „Švęsk“ renginį Šilutėje galima nemokamai aplankyti jau šį vakarą. Šilutės pirmosios gimnazijos jaunimo šokių grupė „Atlaja“ ir Pamario pagrindinės mokyklos vaikų šokių grupė „Viržytė“ Šilutės kultūros ir pramogų centre 16.30 val. kviečia į koncertą „Mano žemė“, skirą „Atlajos“ 15 metų jubiliejui ir Šilutės miesto 505-mečio jubiliejui.

Šokėjai ir jų vadovė, choreografijos mokytoja Rita Kurpeikytė siekia suburti esamus, buvusius kolektyvo narius bei vietos bendruomenę, pasidžiaugti kolektyvo kūrybine veikla ir smagiai praleisti laiką.

Padėkite įrengti vaikų aikštelę

Šilutės vaikų dienos centras kviečia prisidėti prie veiklos iš kategorijos „Padėk“.

Centras kol kas neturi lauko laisvalaikio aikštelės, todėl aktyviai ieško padėjėjų, rėmėjų, turinčių įdomių idėjų ir norinčių prisidėti. Laisvalaikio įrenginiams sukurti ir aikštelės aplinkai papuošti reikėtų medienos, padangų, gėlių ir visa kita, ką galima prižadinti antrajam gyvenimui. Dėl platesnės informacijos kreiptis į organizacijos „Gelbėkit vaikus“ koordinatorę Liną Venckę, tel. 8 607 80010, linakurmyte@gmail.com

Lina teigia, kad į šią veiklą verta įsitraukti dėl vaikų laimės ir džiaugsmo. Vaikai mėgsta aktyvų laisvalaikį, o ši aikštelė suteiktų galimybę nuolat būti gryname ore, žaisti, rungtyniauti prie pat Centro.

Nauja vaikų laisvalaikio aikštelė padidintų visos Šilutės bendruomenės darną ir ramybę.