Kaimynų karas neapsiėjo be plytų, pagalių ir šakių…

Nesibaigiantis kaimynų konfliktas peraugo į muštynes, kurios pasibaigė vieno iš jų teistumu. 

Dviejų kaimynų konflikte „į darbą“ buvo paleistos ir plytos...

Kartą kaltinamasis D. K. nuėjęs prie savo garažo šalia rado primėtytų stiklų… Supratęs, kad tai padarė jo garažo kaimynas A. P. taip supyko, kad pyktį išlieti tik žodžiais jam jau nebeužteko: radęs plytgalių prie garažo, sviedė juos į kaimyną. Plytoms pasibaigus dar stvėrė šalia besimėtantį pagalį, kuriuo A. P. aptalžė dar bent dešimtį kartų.

 

Nukentėjusysis A. P. teisme pasakojo, kad tuomet kai buvo užpultas, jis dirbo prie savo garažo. Atėjo D. K. ir pradėjo prie jo kabinėtis žodžiais „ar nori aš tave sutrinsiu“ ir piktžodžiavo įvairiais keiksmais. Kai kaltinamojo pykčio tirados išseko ir jis akivaizdžiai nebeturėjo ką pridurti, stvėrė pagalį ir pradėjo kaimyną daužyti. Suskaičiuoti kiek smūgių gavo, nukentėjusysis sakė nebeatmenantis, bet tikrai jų buvo ne mažiau nei dešimt į įvairias kūno vietas. Tuomet A. P. spruko į savo garažą ir griebė šakę ir ja pradėjo gintis nuo D. K.

Nukentėjusysis tikėjosi griežto teismo nuosprendžio, nes su kaimynu konfliktas kyla ne pirmą kartą. Vėliau atvykus pareigūnams buvo patikrintas muštynių dalyvių girtumas. Užpuolimo metu A. P. buvo blaivus, o užpuolikui nustatytas 0,57 promilių girtumas.

D. K. pripažino savo kaltę ir teisme sakė, kad gailisi.

Kaltinamajam teismas skyrė viešųjų darbų bausmę keturiems mėnesiams, įpareigojant neatlygintinai dirbti po 16 valandų per mėnesį visuomenės labui.

Įsiteisėjęs teismo baudžiamasis įsakymas buvo neskundžiamas.