Kaip atostogos išbando širdį?

medicina practica_sirdisVasaroti gali būti daug ramiau, įvertinus savo širdies ir kraujagyslių būklę. Čia padeda svarbūs kraujo tyrimai, kurie dabar pigiau atliekami „Medicina practica laboratorijoje“.

Ekstremalūs aplinkos pokyčiai organizmui sukelia didelį stresą. Širdžiai – tai tikras išbandymas. Štai naujas britų mokslininkų tyrimas parodė, kad net jaunų žmonių sveikatai gali kilti pavojus, jei dvi savaites tinginiaujama pliaže. Nustatyta, jog tokiu atveju sumenksta raumenų masė, padidėja cholesterolio koncentracija, pablogėja širdies funkcija ir kt.

Daug kas žino, kad staigiai pakilusi oro temperatūra – didelis krūvis širdžiai ir kraujagyslėms. Tokiu metu padaugėja infarktų, insultų, paūmėja širdies nepakankamumas ir kt.

Tačiau širdis gauna netikėtą krūvį ir tuomet, kai atostogų metu iškart bandoma aprėpti sodo darbus, pradedama aktyviai sportuoti. O kur dar varginančios kelionės, kertant laiko juostas bei prisitaikant prie egzotiško klimato, sutrikęs mitybos režimas…

Todėl prieš planuojant atostogas geriausia išsitirti savo širdies atsparumą. Tam prireikia ir kraujo tyrimų. Didelio jautrumo C-reaktyvinio baltymo tyrimas (hs-CRB) atskleidžia širdies ligų pranašą – kraujagyslių uždegimą.

Bendrojo, „gerojo“, „blogojo“ cholesterolio ir trigliceridų kiekis sužinomas atlikus lipidogramą. Taip kontroliuojama klastingoji aterosklerozė.

Ypač svarbu anksti nustatyti širdies nepakankamumą. Tam paėmus kraujo atliekamas NT-pro BNP tyrimas. Dabar tai vienas efektyviausių šios labai pavojingos ligos diagnostikos būdų.

Beje, atsisakyti poilsio irgi nepatartina. Pastebėta, kad reguliariai neatostogaujantiems amerikiečiams gerokai padidėja mirties dėl infarkto rizika.

AKCIJA! – lipidogramą, didelio jautrumo CRB ir NT-pro BNP tyrimus atlikite „MEDICINA PRACTICA laboratorijoje“, Lietuvininkų g. 12-22, Šilutėje, mob. tel. 8 640 73182.

Aukščiausi kokybės standartai. Akcija vyks iki birželio pabaigos.

NEMOKAMAS KRAUJO PAĖMIMAS. Prieš tyrimą būtina bent 12 val. nevalgyti. Iš anksto registruotis nereikia.
Interneto svetainė: www.medicinapractica.lt

Tik SENJORAMS ir tik BIRŽELIO 8 d. – NEMOKAMAS NATRIO tyrimas!

Natris – vienas iš svarbiausių elektrolitų. Jo kiekiai yra didžiausi iš visų kraujo elektrolitų. Natris yra būtinas pastoviai elektrolitų pusiausvyrai palaikyti, taip pat yra būtinas normaliai nervų ir raumenų ląstelių veiklai. Jo koncentracija kinta priešingai kalio koncentracijai kraujyje.

Akcija vyks š.m. birželio 8 d.
Taip pat atlikite ir kitus kraujo tyrimus daug pigiau.

Registruotis nereikia. Prieš atliekant tyrimą, būtina 12-14 valandų nevalgyti!medicina practica_logo

Atvykite adresu: Lietuvininkų g. 12-22 (įėjimas iš Parko g.), Šilutė, tel. 8 640 73182.
Darbo laikas 8-12 val. Kviečiame visus pensinio amžiaus žmones!
Saugokime savo sveikatą!