Kaip buvo išgelbėta višta Olivija, kuri elgiasi kaip šuo

vista olivijaGyvūnai, kuriuos žmogus dažniausiai pažįsta kaip savo pietus ar vakarienę, yra tokie pat įdomūs, žaismingi, draugiški, mylintys ir prieraišūs, kaip žmonių draugais vadinami šunys ir katės, sako Viktorija Naujokaitė. Merginos namuose gyvena višta Olivija, kuri pašoka „tarnaudama“ dėl gardaus kąsnelio, mėgsta laiką leisti namie ir dievina obuolius.

Olivija – viena iš poros šimtų tūkstančių vištų, gyvenusių viename Lietuvos paukštyne. Kai Olivija jau buvo išsidėjusi višta – vienerių arba pusantrų metų kiaušinių dėjimo stažą turinčios vištos yra skerdžiamos – jos gyvybei iškilo grėsmė.

„Paukštyne Olivija buvo tik kiaušinių dėjimo mašina, ji grūdosi plieniniame narve su dar keliomis vištomis. Niekada nematė saulės šviesos, kojomis nelietė žemės ir žolės, negalėjo mėgautis saulės ir smėlio voniomis. Tačiau Olivijai labai pasisekė, nes ją ir dar kitą jos likimo draugę Mimi išgelbėjo gyvūnų teisių organizacija „Tušti narvai“, – savo „Facebook“ puslapyje „Trys paršeliai“ rašo V. Naujokaitė.

Daugiau skaitykite ČIA.