Kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą?

Sužadėtuvės žymi svarbų etapą poros gyvenime ir tampa žingsniu link dar rimtesnio įsipareigojimo vienas kitam. Šios progos tradicinis simbolis – sužadėtuvių žiedas – dar labiau įprasmina šią šventę. Tačiau tuo pačiu bandymas atrasti tinkamiausią sužadėtuvių žiedą savo išrinktajam gali kelti ir sunkumų, juk toks pirkinys pareikalauja ne tik nemažų investicijų, bet ir gebėjimo atpažinti savo ir partnerio norus.
Sužadėtuvės

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis sužadėtuvių žiedą?

·         Biudžetas sužadėtuvių žiedui

Turbūt savo biudžeto įvertinimas yra pirmas ir bene svarbiausias žingsnis. Juk kuomet žinote, kiek pinigų galite skirti sužadėtuvių žiedui – daug paprasčiau atrasti jums tinkamiausius sprendimus.

·         Žiedo forma

Rinkoje siūlomi sužadėtuvių žiedai yra labai įvairūs – jie skiriasi tiek savo forma, masyvumu, tiek stiliumi. Apsvarstykite, koks sužadėtuvių žiedas jums būtų tinkamiausias – labiau klasikinis ar modernus? Masyvus ar vos pastebimas?

·         Žiedo brangakmenis

Sužadėtuvių žiedo pagrindinis akcentas yra brangakmenis. Šių yra įvairių formų, spalvų, dydžių bei kokybės. Vieniems žmonėms patinka masyvūs, dideli brangakmeniai, kitiems – vos pastebimi, tad įsivertinkite, koks būtų jums tinkamiausias. Be to, verta įsivertinti ir kokios rūšies bei spalvos brangakmenio norėtumėte.

·         Metalas, iš kurio pagamintas žiedas

Sužadėtuvių žiedai įprastai yra pagaminti iš aukso, baltojo aukso, sidabro arba platinos. Kiekvienas metalas skiriasi pagal savo savybes ir kainą. Svarstant, iš kokio metalo pagamintas žiedas jums labiausiai tiktų, verta įvertinti savo biudžetą, norimą žiedo spalvą ir gyvenimo būdą.

·         Žiedo dydis

Sužadėtuvių žiedas turėtų per daug nesuspausti piršto, tačiau ir nebūti per laisvu. Visgi gera žinia yra ta, jog tam, kad išsirinktumėte tinkamiausią sužadėtuvių žiedą, nėra svarbu žinoti tikslių partnerio piršto išmatavimų – žiedo dydis gali būti koreguojamas pagal pageidavimus, jau po įteikimo.

·         Juvelyrikos salonas

Kuomet turite viziją, kaip turėtų atrodyti jūsų sužadėtuvių žiedas, laikas ieškoti juvelykos salono, galinčio patenkinti jūsų lūkesčius. Labai svarbu atkreipti dėmesį į išsirinkto juvelyrikos salono patikimumą, klientų atsiliepimus.

Taip pat juvelyrikos saloną vertėtų rinktis pagal tai, ar norite pirkti jau pagamintą žiedą ar norite, kad žiedas būtų pagamintas pagal jūsų individualų dizainą.

Juvelyrikos namų „Fashion Gold“ sužadėtuvių žiedai – www.fashiongold.lt