Kaip maistinės medžiagos puoselėja Jūsų grožį iš vidaus

Slenka plaukaiŽurnale „Žmonės“ gydytoja Rūta Merkytė-Elekšienė tvirtina, kad būtinieji mineralai, pavyzdžiui, selenas ir cinkas, itin svarbūs Jūsų odos, plaukų ir nagų sveikatai. Skaitydami toliau sužinosite, kodėl tokie maisto papildai kaip „Bio-Selenium + Zinc“ gali Jums padėti kur kas labiau, nei Jūsų perkamos kosmetikos priemonės.

Senas posakis „grožis slypi viduje“ nėra tik tušti žodžiai. Maistinių medžiagų ir jų poveikio grožiui specialistė gyd. Rūta Merkytė-Elekšienė tvirtina, kad tam tikri mikroelementai, pavyzdžiui, selenas ir cinkas, gyvybiškai svarbūs odos, plaukų ir nagų sveikatai išsaugoti.

Suskilinėję plaukų galiukai – ženklas, kad Jūsų organizmui kažko trūksta

Šitai svarbu žinoti, jei jau pavargote nuo skilinėjančių plaukų galiukų, lūžinėjančių nagų ir sudirgusios odos. Kad ir kiek pinigų išleidžiate visokiems kremams, losjonams, plaukų priežiūros priemonėms ir kitokiems kosmetikos produktams, Jūsų grožio problemų paaiškinimas gali būti paprastas – Jūsų organizmas negauna pakankamai seleno ir cinko su maistu.

Seleno trūksta daugeliui europiečių

Žinoma, geriausias būdas gauti organizmui pakankamą reikalingų mikroelementų kiekį yra sveika ir subalansuota mityba. Kalbant apie seleną, tai padaryti gali būti itin sudėtinga. Seleno kiekis daugelio europiečių maiste nėra labai didelis, kadangi Europos žemės ūkio paskirties dirvožemiuose šio mikroelemento yra mažiau negu kitose pasaulio dalyse. Tyrimais atskleista, kad vidutinis europietis su maistu gauna mažiau negu pusę optimalaus sveikam organizmui reikalingo seleno kiekio.

Svarbus organizmui ir ląstelėmsBio-Selenium

Selenas būtinas kai kurių svarbių organizmo fermentų, vadinamų seleno baltymais ir padedančių išsaugoti gerą plaukų ir nagų būklę, veiklai. Seleno baltymai taip pat atlieka kitas biologines funkcijas, pavyzdžiui, palaiko gerą imuninės sistemos veiklą ir padeda ląstelėms (odos ląstelėms taip pat) apsisaugoti nuo išorės veiksnių.

Kaip gali padėti maisto papildai

Seleno ir cinko organizmas gali gauti vartojant maisto papildą „Bio-Selenium + Zinc“, kurio sudėtyje yra seleno, cinko ir vitaminų A, B6, C ir E. Šis preparatas ypatingas dėl unikalių patentuotų seleno mielių („SelenoPrecise“), kurias itin gerai įsisavina organizmo virškinimo sistema. Tyrimais patvirtinta, kad iš šių natūralių seleno mielių organizmas įsisavina net 88,7 proc. seleno.

Daugiau apie „Bio-Selenium + Zinc“ galima pasiskaityti https://www.pharmanord.lt/produktai/details/bio-selenium-zinc