Kaip naudoti alyvuogių aliejų nagams?

Nagai yra labai svarbus mūsų kūno veiksnys, padedantis suteikti kūnui rafinuotumo ir grožio. Be nagų mūsų rankos atrodytų plikos ir tuščios. Jie naudojami įvairiems darbams, kurie be jų nebūtų įmanomi. Nagai auga natūraliai ir turi būti prižiūrimi, kad atrodytų gražiai.

Kartais žmonės susiduria su tam tikromis su nagais susijusiomis problemomis – nuo lėto augimo iki pageltimo, kurias galima lengvai išspręsti pasitelkus paprastas namines priemones, kurios veikia greitai ir efektyviai. Toliau pateikiama išsami informacija apie tai, kaip veiksmingai naudoti alyvuogių aliejų nagams pagerinti.

Alyvuogių aliejus yra labai natūrali ir oksiduojanti medžiaga, kuri yra puiki priemonė bet kokiai nagų problemai, su kuria galite susidurti:-

Alyvuogių aliejų supilkite į dubenėlį ir kaitinkite mikrobangų krosnelėje, kol alyvuogių aliejus taps karštas.

Tada įmerkite pirštus į alyvuogių aliejų ir palaikykite 15-20 minučių.

Tai darykite bent tris kartus per savaitę, kad nagai būtų sveiki.

Pašildytas alyvuogių aliejus gerai drėkina nagus. Įkaitintas alyvuogių aliejus yra puiki oksiduojanti priemonė, kuri padeda sudrėkinti aplink nagus esančias odeles, taip skatindama jų drėkinimą ir nagų augimą. Jei tai daroma tinkamai, tuomet oda aplink nagus kartu su nagais laikui bėgant bus fantastiškos būklės.

Masažas yra dar vienas veiksmingas būdas išlaikyti nagus sveikus

Kasdien įmasažuokite alyvuogių aliejų į nagų odeles ir nagus, kad išlaikytumėte drėgmę.

Darykite tai vakare ir palikite per naktį. Arba masažuokite bet kuriuo dienos metu, kai nieko neveikiate.

Nuolatinis masažas padės įgauti daugiau drėgmės nagams, palyginti su tuo, ką turėjote anksčiau. Masažuoti alyvuogių aliejumi yra paprastas procesas, kurį galima atlikti greitai. Masažuodami nagus alyvuogių aliejumi puikiai paskirstysite aliejų rankomis po visą odą ir pirštų galiukus, taip leisdami aliejui patekti į visus pirštų kampučius.

Alyvuogių aliejų užtepkite tiesiai ant nagų, o tada nuvalykite juos švaria šluoste kaip buferiu. Tai suteiks nagams naujo blizgesio, kokio dar nematėte.

Taip pat galite sausa kempinėle lėtai glostyti odą, kad išvengtumėte odos pažeidimų. Kuo švelnesni būsite, tuo švaresni ir sveikesni bus jūsų nagai.

Švelninimas yra puikus būdas pasiruošti bet kokiam renginiui, kuriame norite pasirodyti švariais ir prižiūrėtais nagais. Jam užbaigti reikia labai nedaug laiko ir tai yra viena paprasčiausių alyvuogių aliejaus naminių priemonių nagams.

Norint pridėti naujo blizgesio?

Padidinkite nagų ir pirštų drėkinimą 15-20 minučių pamirkykite pirštų galiukus šiltame alyvuogių aliejuje, o tada natūraliai nusausinkite rankas nevalydami.

Tada ant rankų užsimaukite dvi pirštines ir palikite per naktį.

Tai darykite bent du kartus per savaitę, kad pasiektumėte puikių rezultatų.

Visada naudokite švarias pirštines ir kitą rytą išplaukite panaudotas pirštines, kad alyvuogių aliejaus likučių neliktų, kai vėl reikės naudoti pirštines. Pirštinės skirtos sulaikyti alyvuogių aliejų, kad pirštai laikui bėgant išliktų drėgni. Tai puiki priemonė, skatinanti nagų augimą, jei turite šią specifinę problemą.

Jei įmanoma, naudokite neabsorbuojančias pirštines, kad per naktį iš jūsų rankų išeitų labai mažas alyvuogių aliejaus kiekis.

Pliusai

„Alyvuogės yra vienas geriausių riebaluose tirpstančio vitamino E – antioksidanto, kuris gali apsaugoti odą nuo UV spindulių žalos, kovoti su laisvųjų radikalų daroma žala tiek išoriškai, tiek viduje ir apsaugoti jus nuo ligų, – sako dimoda.lt ekspertai.

Tokie aliejai kaip arbatmedžio aliejus ir alyvuogių aliejus yra žinomi kaip nagų stiprinimo priemonės. Alyvuogių aliejus kojų nagams taip pat yra geras būdas išlaikyti sveikus kojų pirštų nagus. Jis gali greitai įsigerti į odą ir išspręs lūžinėjančių nagų problemą. Jie taip pat padeda atkurti drėgmę ir efektyviai supakuoti ją į nagus. Išbandykite tai jau šiandien ir po mėnesio pamatysite geriausius rezultatus.