Kaip pasigaminti madingą šaliką per vieną valandą?

salikas per valandaAr galėjote kada nors įsivaizduoti, kad mezgant šaliką nereikės virbalų? Ši diena išaušo! Kaip megzti šaliką vien tik rankomis, Šilutės H.Šojaus konferencijų centre mokė Šilutės pirmosios gimnazijos technologijų mokytoja Nijolė Titienė.

Artėjant žiemai mokytoja N.Titienė surengė pristatymą, po kurio merginos ir moterys galės pasipuošti moderniais šalikais.

Pasak mokytojos, šiais laikais, kai jaunimas visur labai skuba, įdomų šaliką pasidaryti yra gana paprasta. Mokytojos nuomone, vyresnio amžiaus žmonės nori kitokių šalikų, tačiau kai tai tampa madinga, tai prie naujovių bando prisitaikyti visi.

„Tokį šaliką gali nusinerti bet kas, amžius ne riba“, – sakė mokytoja. Šiam aksesuarui užtenka 100 gramų siūlų, visas mezgimo procesas užtrunka nuo pusvalandžio iki valandos.

Renginio metu mokytoja demonstravo, kaip šalikais gali pasipuošti mergaitės, merginos ir moterys, rodė vaizdo medžiagą, kuri padėjo suprasti, kaip nusimegzti šaliką rankomis.

Pati N.Titienė daug laiko praleidžia ieškodama naujų idėjų, kuriomis galėtų nustebinti žmones, ateinančius į jos seminarus.

Pasitaikius progai mezgimo idėjų mokytoja ieško keliaudama po įvarius miestus, dalyvaudama seminaruose. Kaip pati juokauja, jai minčių duoda ir „visagalis internetas“.

Mezgimas mokytojai labai patinka, tačiau ji vien ties juo neapsistoja: taip pat domisi darbais iš odos, molio, karoliukių bei kitomis technikomis.

Nors į mokymus nesusirinko gausus būrys žmonių, tačiau visos renginio viešnios džiaugėsi turėjusios progą su mokytojos Nijolės pagalba nusimegzti madingą šaliką.