Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi: „Žinau, ką renku“ kviečia į priešrinkiminius debatus Šilutės rajono savivaldybėje

Nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ vasario 11 d. 14 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre organizuoja kandidatų į mero postą debatus. Šilutės rajono savivaldybės gyventojai kviečiami nemiegoti prieš rinkimus ir tiesiogiai užduoti rūpimus klausimus kandidatams į merus.

„Žinau, ką renku“ veikia nešališkai, tad debatuose kviečiami dalyvauti visi kandidatai į merus. Savo dalyvavimą jau patvirtino Tomas Budrikis (Lietuvos socialdemokratų partija), Tomas Dulkys (Tautos ir teisingumo sąjunga (centristai, tautininkai)), Lijana Jagintavičienė (Lietuvos regionų partija) Žygimantas Kurlianskas (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai), Vytautas Laurinaitis (Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“), Daiva Plikšnienė (Liberalų sąjūdis), Vaida Pocė (Darbo partija). Debatus moderuos žurnalistas Edvinas Kučinskas.

Artėjant 2023 m. savivaldos rinkimams Šilutės rajono savivaldybės gyventojai galės rinktis net iš 9 kandidatų! Kaip ir kaskart prieš rinkimus visi kandidatai kalba apie nuveiktus darbus ir dalija pažadus rinkėjams, todėl išsirinkti nėra lengva.

„Norint išsirinkti labiausiai tinkamą kandidatą užimti mero postą reikia pasiruošti – sugalvoti bent 3 argumentus, kodėl už jį balsuoju, tad viskas prasideda nuo pasiruošimo. Kaip sakoma: „kaip pasiklosi, taip išsimiegosi“, – sako „Žinau, ką renku“ savanorė Eglė Petrošiūtė.

Siekiant padėti apsispręsti, kuris kandidatas yra Jums tinkamiausias, nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ kviečia gyventojus į priešrinkiminius debatus, kuriuose kandidatai į merus diskutuos aktualiomis temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, viešai pristatys savo įsipareigojimus Jums, kurie bus įrašyti.

Iniciatyva „Žinau, ką renku“ – tai nešališkas politikos stebėsenos tinklas, kuris vykdo priešrinkiminę stebėseną nuo 2014 metų, siekdamas, kad rinkėjai aktyviai ir sąmoningai dalyvautų rinkimuose bei sustiprėtų informuotas dialogas tarp politikų ir rinkėjų. Tuo tikslu organizuojame priešrinkiminius debatus. 2023 m. iniciatyvos veiklą įgyvendinti padeda Aktyvių piliečių fondo projektas, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.

Daugiau informacijos apie renginį: https://fb.me/e/3e7aRfnbB

Kontaktinis asmuo:

„Žinau, ką renku“ iniciatyvinės grupės narė Vidmantė Marcinkevičiūtė

El. paštas: vidmante@zinaukarenku.lt

„Žinau, ką renku“ pranešimas spaudai