Kaip pasitikti 2023 metus, kad pritrauktumėte sėkmę ir pinigus?

Naujieji metai – tai šventė, kurios laukia ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. 2023 metų išvakarėse pasitiksime Juodojo Vandens Triušio metus. Tiesa jie ateis ne naktį iš gruodžio 31-osios į sausio 1-ąją, o tik 2023-ųjų sausio 22-ąją.

Pixabay.com nuotr.

Kokios spalvos bus sėkmingos 2023 metais?

Sėkmingiausios 2023 metų spalvos – juoda ir mėlyna, tačiau skiriamos ir kitos spalvos, kurios Triušio metais taip pat gali atnešti sėkmę. Tai – žalia, smėlio, auksinė, ruda, daug pilkų atspalvių. Žinodami tai galėsite paprasčiau pasirinkti šventines dekoracijas. Jei namuose planuojate atlikti remontą, galite atsižvelgti į 2023 metų sėkmės spalvas – galbūt tai taip pat padės prisišaukti sėkmę į namus Triušio metais.

Kaip pasipuošti Naujųjų sutikimui?

Pirmiausia peržvelkite savo spintos turinį: tikėtina, kad čia rasite juodos ar mėlynos spalvos drabužių. Nereikia brangių, „rėkiančių“ drabužių ar papuošalų. Triušis kuklus gyvūnas, jį sužavės drabužiai, pagaminti iš natūralių audinių. Kategorišką „ne“ reikėtų pasakyti kailiniams ir drabužiams iš sintetinių medžiagų.

Žinoma, sutinkant Naujuosius metus norime, kad apranga būtų kuo šventiškesnė, todėl juodus ar mėlynus drabužius galima derinti su kitų spalvų aksesuarais. Nebijokite eksperimentuoti.

Švęsti vieniems ar draugų rate?

Geriausias būdas sutikti 2023 metus – šeimos ar artimiausių draugų rate. Vakarėlis neturėtų būti labai triukšmingas, triušis mėgsta ramybę. Jei keliausite į svečius, vertėtų nepamiršti dovanų su 2023 metų simboliu: puikiu pasirinkimu gali būti raktų pakabukai, marškinėliai, puodeliai ar kitos smulkmenos, kurios jūsų artimuosius pradžiugins.

Palankus metas grąžinti skolas

Naujųjų metų išvakarėse bus naudinga atsikratyti finansinių įsipareigojimų naštos. Jei norite, kad Triušio metai būtų finansiškai stabilūs, turėtumėte pasistengti grąžinti skolas. Visai nesvarbu, kiek esate skolingi – vos kelis eurus ar didesnę sumą, grąžinę skolą galite tikėtis finansinės sėkmės ateinančiais metais.

Jums aktuali meilės tema?

Jei ateinančiais metais norite mylėti, išlaikyti ir puoselėti savo meilę, galite atlikti tokius veiksmus: užkabinkite ant eglutės širdelės formos žaisliuką; Naujųjų išvakarėse uždekite 7 žalios spalvos žvakes, tai padės pritraukti laimę ir gerovę; aidint paskutiniams laikrodžio dūžiams tvirtai laikykite savo mylimojo (mylimosios) ranką.

Kaip pritraukti pinigus?

Triušis mėgsta klestėjimą. Kad 2023 m. turėtumėte pakankamai pinigų, galite atlikti šiuos veiksmus: jei pasitinkant Triušio metus ant kiekvieno šventinio stalo kampo, po staltiese, padėsite po monetą, pinigų jums netrūks visus metus; iki Naujųjų metų grąžinkite visas skolas; jei kažkas skolingas jums, taip pat vertėtų tuos pinigus susigrąžinti; papuoškite eglutę popierinėmis kupiūromis ir saldainiais; apdaužytais kraštais ar įskilę indai – skurdo ženklas, išmeskite juos. Beje, tai reikia daryti nuolat, nepaisant švenčių.

Kokius patiekalus ruošti?

Triušis yra žolėdis, tad ant Naujametinio stalo turėtų būti gausu augalinio maisto. Tai gali būti švieži vaisiai ir daržovės, įvairios salotos. Jei ketinate patiekti mėsos patiekalus, renkantis mėsą pirmenybę reikėtų teikti ėrienai ar paukštienai, tinka jūros gėrybių ir žuvies patiekalai. Be tradicinio šampano ant stalo galite dėti gero naminio vyno butelį, kompotus, vaisių gėrimus.

Kaip papuošti namus?

Jei Naujuosius sutiksite savo namuose, vertėtų atsižvelgti į laimingas metų spalvas: juodą, mėlyną, žalią, smėlio, auksinę, rudą, bei pilkus atspalvius. Vandens Triušis bus patenkintas, jei rinksitės šių spalvų detales, tai pagyvins jūsų namus ir padės sukurti šventišką aplinką. Kartu su kitais žaislais ant eglutės pakabinkite po kelis kankorėžius ir graikinius riešutus, po eglute padėkite triušio figūrėlę.

Ko negalima daryti prieš Naujuosius metus?

Egzistuoja keli dalykai kurių geriau nedaryti Naujųjų išvakarėse: negalima šventę švęsti be eglutės, namus papuoškite bent eglės šakele; išvakarėse negalima pyktis, ginčytis, skųstis ir piktintis išeinančiais metais, bloga sveikata, bėdomis, pinigų trūkumu. Visą negatyvą palikite senuose: neruoškite šventinių patiekalų esant blogos nuotaikos; negalima sutikti Naujuosius netvarkinguose namuose; negalima pradėti skalbtis ar tvarkytis gruodžio 31 dieną.

Ką reikia padaryti prieš Naujuosius metus?

Ant kažko pykstate ar esate nepatenkinti savo poelgiu? Atleiskite sau ir kitiems, nepasitikite naujų metų su pykčiu ir nuoskaudomis širdyje. Jeigu tai įmanoma, pasistenkite susitaikyti, o jei ne, tiesiog atleiskite ir pamirškite; sutikite Naujuosius metus geros nuotaikos; paleiskite senuosius su dėkingumu širdyje; suplanuokite ateinančius metus ir nusiteikite svajonių išsipildymui.

Jaukių ir linksmų švenčių mielieji!

Patarimų pasaulis

Per šventes savo laiką skirkite poilsiui ir buvimui su artimaisiais, o namų ruošos darbus ir kitus rūpesčius palikite Iskviesk.lt profesionalams. Siūlome komercinių ir gyvenamųjų patalpų valymo, kenkėjų naikinimo ir kontrolės, atliekų išvežimo, technikos remonto bei kitas paslaugas. Linkime gražių švenčių!