Kaip sutikti 2013 metus?

Prague Astronomical Clock by LarxzissBelaukiant Naujųjų metų šventės, dažnam iškyla klausimas: kaip palydėti paskutinę metų dieną, kad kitais metais viskas klostytųsi sėkmingai? 2013-ieji yra juodosios vandens Gyvatės metai.

Gyvatė nekelia didelių reikalavimų dėl vietos ir būdo, kaip sutikti Naujus metus. Jūs galite švęsti tiek šeimos rate, tiek restorane draugų kompanijoje, išvykti į kelionę arba romantiškai praleisti laiką su mylimu žmogumi kokioje nors užmiesčio sodyboje. Tačiau Naujųjų metų išvakarėse reikėtų vengti didelio triukšmo, nes gyvatė – toks gyvūnas, kuris mėgsta ramybę.

Šią naktį reikėtų patirti daug teigiamų emocijų ir linkėti santaikos visiems aplinkiniams. Metai bus sėkmingi, jei nešiosite juodosios gyvatės amuletą.

Ateinantys metai atneš nemažai netikėtų permainų kiekvieno žmogaus gyvenime. Dabar puiki proga pakeisti savo gyvenimą – „išsinerti iš senos odos“ ir pradėti viską nuo švaraus lapo. Nesitikėkite stabilumo. Sudarinėdami būsimų metų planus iš anksto numatykite kelis galimus įvykių variantus.

Atkakliai tikslo siekiantiems žmonėms Gyvatė padės įgauti pasitikėjimo sprendžiant sudėtingus klausimus. Sugebėjimas užbaigti pradėtą darbą taps būdingas tiems, kurie nuolat kopia į naujas aukštumas, be to, jie sulauks materialinio paskatinimo darbe.

Gyvatės metais daug kam seksis priimti gudrius ir racionalius sprendimus. Manoma, kad šeiminiai ryšiai, užmegzti šiais metais, bus tikrai tvirti. O 2013 metais į pasaulį atėjusiems mažyliams Gyvatė nulems laimingą gyvenimą. Nuo pat vaikystės jie bus neabejotinai ambicingi ir talentingi.

Kad Gyvatė būtų palanki jums visą savo „valdymo“ laikotarpį, būtina ją tinkamai sutikti ir pamaloninti. Atidžiai pasirinkite savo šventinius drabužius, nepamirškite papuošti namų ir sudaryti tinkamo šventinio meniu.

Gyvatė nemėgsta triukšmo ir šurmulio, todėl patartina viską iš anksto gerai apsvarstyti ir pasiruošti, kad, artėjant vidurnakčiui, būtumėte visai atsipalaidavę ir ramūs. Čia pravers mūsų patarimai.

Kur geriausia sutikti Gyvatės metus?

Gyvatė nemėgsta didelių atvirų erdvių ir nepakelia staigių permainų, todėl astrologai pataria Vandeninės gyvatės metus sutikti jaukioje namų aplinkoje, artimųjų ir draugų rate. Ypač palankus ženklas bus nedidelis tvenkinys ar netoli namų tekantis upelis, miesto sąlygomis gali tikti ir baseinas.

Kad ir kaip keista, kosminis Gyvatės elementas yra ugnis, todėl traškantis židinys namuose taps nuostabiausia šventės puošmena, suteiks jaukumo ir ramybės.

Kaip papuošti namus?

Geriausiai matomą vietą po kalėdine eglute arba ant jos palikite gyvatės figūrėlei. Šventinį medelį papuoškite sidabrinėmis girliandomis ir raibuliuojančių spalvų burbulais. Ant eglutės šakų galima pritaisyti elektros lempučių girliandų, kurios vyniotųsi kaip gyvatės nuo viršūnės ir leistųsi žemyn prie pagrindo.

Užuolaidų karnizus rekomenduojama papuošti gyvates primenančiomis blizgučių girliandomis, kurios atspindėtų gatvės ir namų šviesas.

Jei namuose yra mažų vaikų, patartina visai šeimai susėdus iškirpti ir nuspalvinti daug gyvačių figūrėlių. Jas išklijuokite po visą būstą, ant langų ir durų.

Kadangi Gyvatės kosminis elementas yra ugnis, labai naudinga namuose deginti žvakes, jos gali būti ir aromatinės. Būtinai uždekite kelias žvakes gruodžio 31 dieną prieš vidurnaktį, kad jos sukurtų jaukumo atmosferą, o ugnis išvalytų namus nuo susikaupusios neigiamos energijos.

Šventinis meniu Gyvatės metais

Gyvačių vegetarių gamtoje neegzistuoja, todėl ant stalo gali puikuotis mėsos patiekalai, nors įvairioms salotoms taip pat turėtų atsirasti vietos. Svarbiausiu Naujametinio stalo patiekalu gali tapti triušiena (troškinta, kepta orkaitėje ar ant žarijų). Gardūs padažai padarys šį patiekalą unikalų.

Šventinio stalo delikatesus papuoškite žalumynais (kad Gyvatė turėtų kur pasislėpti) ir per pusę perpjautais virtais kiaušiniais, kurie gali tapti puikia užkanda.

Vandeninės gyvatės mėgsta žuvį, tad čia jūsų pasirinkimas neribotas. Jei tarp jūsų svečių bus gurmanų, galite nustebinti juos varlių šlaunelėmis. Šiuo gardumynu pelnysite metų globėjos palankumą.

Verta įsidėmėti vieną svarbų dalyką: Gyvatė renkasi grobį pagal savo matmenis, kad nepatirtų streso rydama maistą.

Pasinaudokite šiuo išmintingos Gyvatės pavyzdžiu ir nepersivalgykite per šventes – neišvarginkite savo organizmo skanumynų pertekliumi.

Ką dovanoti Gyvatės metais?

Įžengdami į 2013 metus pasirūpinkite, kad kiekvienas artimasis turėtų savo talismaną, kuris saugotų jį visus metus, – padovanokite jam Gyvatės statulėlę. Ši maloni smulkmena taps gražia interjero detale ir bus madinga dar ilgai.

Kuo vilkėti, sutinkant Gyvatės metus?

Šventiniame įvaizdyje turi dominuoti sidabrinė, žalia, tamsiai mėlyna spalvos ar jų atspalviai. Teikite pirmenybę gražiai prigludusiai suknelei iš blizgančios medžiagos, kuri primintų glotnią gyvatės odą.

Vienspalvį šventinį drabužį galima papildyti gyvatės raštą imituojančiu kaspinu ar tamprėmis (jei suknelė trumpa).

Vyrai prie moterų turėtų prisiderinti savo šventinį apdarą. Deja, tik patys drąsiausi išdrįs apsivilkti gyvatės odos atspalvių kostiumą. Taip pasielgti galės nebent Holivudo ar popmuzikos žvaigždės. Paprastiems mirtingiesiems tiks raštuoti marškiniai ar kaklaraiščiai. Santūrūs vyrai gali apsiriboti mažu gyvatės formos segtuku, prismeigtu prie atlapo.

Astrologė Lilija pataria

2013 metų horoskopas leis oro ženklams – Vandeniams, Dvyniams ir Svarstyklėms – pasijusti karaliais, Svarstyklėms puikiai seksis karjera, pagerės finansinė padėtis, Baltasis Mėnulis – Selena suteiks jums didelę globą, atminkite, kuo daugiau padėsite tiems, kam bus reikalinga jūsų pagalba, tuo daugiau iš aplinkinių sulauksite pagalbos metų pabaigoje. Vandeniams puikiai seksis įgyvendinti 2012 metais pradėtus darbus. Dvyniams šiais metais iki gegužės mėnesio vidurio, kol Juodasis mėnulis Lilit bus jų ženkle reikėtų vengti apkalbų ir intrigų.

Visas susikaupusias problemas žemės ženklai Jautis, Mergelė ir Ožiaragis 2013 metais galės spręsti lengviau, kadangi bus palankesnis laikas įsigyti nekilnojamąjį turtą, užmegzti naudingų verslo pažinčių, vienintelė užduotis Mergelės ženklo atstovams, šiais metais bus išsilaisvinti iš 2012 metais nebaigtų darbų ir atvertus naują baltą lapą kurti ir įgyvendinti naujus ateities planus.

Ožiaragiams ir Jaučiams reikėtų būti atidesniems šiais metais, dirbant su finansiniais dokumentais, šių metų šeimininkė Juodoji Vandens Gyvatė nepakęs tų, kurie nepaklūsta įstatymams.

Geresni metai bus tiems ugnies ženklams Avinams, Liūtams ir Šauliams, kurie vengs rizikingų projektų, sėkmė lydės Šaulio ženklo atstoves, kurios bus pasiruošusios kompromisams, Avinai šiais metais, turės išmokti atsižvelgti ir į kito nuomonę, o Liūtai 2013 metus turi sutikti išsprendę visas praėjusiais metais susikaupusias problemas.

Vandens ženklams Žuvims, Vėžiams ir Skorpionams 2013 metai bus ypač palankūs tiems, kurie dirba socialinėse sferose ir prekyboje, asmeniniame gyvenime Žuvų laukia sėkmė.

Tad šie metai bus sėkmingi visiems, kurie bus sąžiningi ir darbštūs.