Kaip sutikti 2016 metus?

Zodiako zenklai Kaip sutikti Naujuosius 2016-uosius metus… Ką vilkėti pasitinkant Naujuosius ugninės (raudonos) beždžionės metus?
Kruopščiai parinkite aprangą, šukuoseną ir dovanas artimiesiems. Neribokite savo fantazijos, būkite išskirtiniai, būkite matomi! Ugninės Beždžionės metų spalva yra degančios ugnies – RAUDONA.

Kieno metai bus 2016 metai?
Pagal kinų kalendorių naujieji metai prasideda 2016 metų vasario 8 dieną, o baigsis 2017 metų sausio 28 dieną. Ateinantys 2016 metai – raudonosios ugninės Beždžionės metai.

Kaip sutikti Beždžionės metus?

Kadangi metų stichija yra ugnis, tai rekomenduojama namuose uždegti židinį arba žvakę. Pastaroji tinkamiausia raudonos spalvos, nes metų globėja šiemet pasipuošusi šia spalva.

Beždžionei patinka viskas, kas yra ryšku ir traukia akį. Taigi sutikdami metus namus puoškite įvairiaspalvėmis girliandomis, negailėkite papuošimų ir daug ryškių spalvų.

Naujųjų išvakarėse namus puoškite įvairiomis kompozicijomis iš natūralių medžiagų: šieno, medžio, samanų, eglutė taip pat turėtų būti puošta saikingai, puikiausiai tiktų puošimas varpeliais.

 Vaišių stalas turėtų pasižymėti vaisių gausa. Tegul to vakaro meniu bus labiau vegetariškas, mėsos gali būti tik minimaliai. Neperkraukite stalo labai riebiais ir sočiais patiekalais. Puikus pasirinkimas puošti stalą įvairiomis šviežiomis prieskoninėmis žolelėmis, egzotiniais vaisiais – beždžionė juos dievina.

Kadangi ji nemėgsta vienatvės, tai šventei suburkite kuo didesnį draugų ir giminių ratą.

Jūsų beždžionė 2016-aisiais neliks abejinga, jei būsite pakilios nuotaikos. Būkite originalūs, rengdami savo svečiams ir šeimos nariams vakaronę – suorganizuokite linksmų žaidimų, įdomių konkursų, pavyzdžiui, kūrybiškiausio tosto konkursas. Žinoma, beždžionė išgirs Jūsų juoką ir džiugesį, tai atkreips jos dėmesį, ir ji gali likti kartu visus metus.

Metų šeimininkė Raudonoji Ugninė Beždžionė – linksma, kūrybinga, nenustygstanti vietoje padauža. Ji mėgsta staigmenas, todėl iš anksto pasirūpinkite žaismingomis dovanėlėmis artimiesiems ir draugams. Dovanas supakuokite į ryškių spalvų, nepermatomą popierių. Kas viduje? Tai turi būti linksma staigmena.

Kaip rengtis?

2016 metų sutikimui geriausia puoštis ryškiaspalvių audinių rūbais. Moterims vertėtų pasirūpinti šventine suknele. Ją geriausia rinktis raudonų atspalvių. Nepamirškite malonių smulkmenų, akcentų, detalių, pavyzdžiui, subtilus šilko šalikas.
Tegul Jūsų moterų įvaizdį papildo įspūdinga šukuosena ar minkštos, žaismingos garbanos.

Vyrų apranga taip pat neturėtų būti niūri.

Tačiau jeigu Naujuosius 2016-uosius metus planuojate sutikti gana kukliai, užteks pasirinktą aprangą praturtinti žaismingomis detalėmis, pavyzdžiui šaliu. Tik jokių kelnių, džinsų ar megztinių. Tai ką nešiojate kasdieną – netiks.

Sėkmę neš auksiniai papuošalai, taip pat papuošalai su brangiaisiais akmenimis. Tiks ir spalvinga bižuterija, tačiau nepersistenkite. Viskas turi būti skoninga ir suderinta.

Šventiniam makiažui puikiai tiks blizgūs aukso ar sidabro spalvos šešėliai.