Kaip sutikti 2017-uosius – Ugninio Gaidžio metus?

gaidysTikima, kad ateinantys metai bus tokie, kaip juos sutiksime. Visada norima, kad ištisus metus lydėtų sėkmė, tad pasistenkime, kad taip ir nutiktų.

Ateinantys 2017-ieji – Ugninio Gaidžio metai – tikrai bus palankūs, jei sutikdami Naujuosius metus pasirinksime tinkamus drabužius bei aksesuarus, pasirūpinsime gausiu vaišių stalu bei papuošime namus.

Pasitikti Ugninį Gaidį vertėtų ne bet kaip – jei norime pelnyti jo palankumą, reikės šiek tiek pasistengti.

Kaip pelnyti Ugninio Gaidžio palankumą?

Dabar geriausias laikas apmąstyti nuveiktus darbus, norus bei kelti tikslus ateinantiems metams, nuo seno manoma, kad artėjanti metų pabaiga yra tinkamiausias laikas ir įvairiems ritualams.

2017-ieji – Ugninio Gaidžio metai, todėl jie bus labiau harmoningi ir naudingi, jei mokėsite įsijausti į ugnies stichiją, prie jos pritapti. Būtina turėti šventėms skirtą žvakę – ją patariama uždegti būtent skirtingų kalendorinių metų sandūroje.

Žvakės liepsna sėkmę gali atnešti, jei vadovausitės pagrindine magijos taisykle – kuo tiksliau suformuluosite norus, tuo greičiau jie pildysis. Norus ir tikslus artėjant Naujiesiems patartina iš anksto susirašyti ant lapo popieriaus.

Gaidys – tai kovos, jaunystės, atgimimo  ir vilties simbolis. Niekam ne paslaptis, kad gaidys bando sužavėti kitus savo išskirtinėmis plunksnomis, tačiau šiuos metus vertėtų pasitikti dėvint gana kuklius drabužius. Nevertėtų demonstruoti prabangos, tačiau tiesiog būtina nustebinti artimuosius dovanomis – jas vyniokite į spalvingą popierių, kuris iš karto patrauktų akį. Kuo dosnesni būsite patys, tuo dosnesni bus ir ateinantys metai.

Naujieji 2017-ieji bus valdomi ne tik Ugninio Gaidžio, bet ir Saulės, kuri simbolizuoja šviesą, meilę, kūrybinį įkvėpimą bei suteikia ypatingų vilčių. Dėl to iki Naujųjų derėtų užbaigti darbus, grąžinti skolas ir iš esmės sutvarkyti namus, išnešti nereikalingus daiktus.

Jei planuojate keliauti į svečius, neikite tuščiomis – pasirūpinkite dovanomis namų šeimininkei. Rinkitės medinius dirbinius – tai gali būti papuošalai, virtuvės įrankiai ar medinės interjero detalės. Taip pat galite dovanoti daiktus su vištos ar gaidžio atvaizdu, pavyzdžiui, dekoratyvines pagalvėles, paveikslus, ir t.t.

Kur sutikti Naujuosius metus?

Gaidys dažnai laikomas atgimimo simboliu – kas kitas, jei ne jis praneša naujos dienos pradžią. Taigi ir ateinantys metai žada daug naujovių. Pagalvokite, kaip neįprastai galėtumėte paminėti šią progą.

Galbūt jau seniai planavote senus metus išlydėti būdami užsienyje, o galbūt seniai organizavote didelį vakarėlį?  Galite rinktis ir nekasdieniškas pramogas, kurias jau seniai norėjote išbandyti. Jei darysite kažką naujo, galite būti užtikrinti, kad ir ateinantys metai bus kupini naujovių ir nepamirštamų įspūdžių.

Jei svajojate apie permainas gyvenime, joms ryžkitės jau sutikdami 2017 metus. Spalvingi fejerverkai – tiesiog būtini. Kinai tiki, kad tai padeda atbaidyti piktąsias dvasias, todėl nauji metai bus pradedami be jokių rūpesčių.

Jei keliausite į svečius, būkite punktualūs – Ugniniam Gaidžiui niekada nereikia priminti, kad jau laikas giedoti.

Paruoškite namus šventei

Apsikuopti prieš Naujuosius vertėtų ne tik aplinką, bet ir santykius su artimaisiais, mat sutikus Ugninio Gaidžio metus esant su kuo nors susipykus, tikėtina, jog pešitės visus metus.

„Šis patarimas pravers ne tik per šventes, tačiau artėjant metų pabaigai ypač svarbu susitaikyti su artimaisiais, atleisti jiems susikaupusias nuoskaudas. Naujųjų metų šventei tinkamiausia puoštis prislopintos raudonos spalvos rūbais, dekoruoti šia spalva namus“, – sako astrologė Palmira Kelertienė.

Subalansuokite energijos srautą – jei Naujuosius metus sutiksite namuose, pasistenkite baldus ir interjero detales išdėlioti pagal FengShui tradicijas. Šis senovės rytų menas gali užtikrinti geresnę sveikatą, garantuoti didesnį komfortą ar net pagerinti gyvenimo kokybę.

Svarbu vengti netvarkos namuose, aštrių daiktų ir kampų, jei planuojate perdažyti sienas, jas dažykite viena spalva, atskirkite darbo ir poilsio erdves, puoškite namus akmenimis ir kristalais.

Gaidys – tvarkos ir kruopštumo mėgėjas. Todėl dar prieš pradedant puošti Naujųjų metų sutikimo patalpą būtina ją skrupulingai sutvarkyti. Neturi likti nė dulkelės. Be to, šis gyvūnas vertina šilumą ir komfortą.

Teigiama, kad Gaidys atkreipia dėmesį į smulkmenas. Tad naujametiniai papuošimai turėtų būti kuo įvairesni.

Pavyzdžiui, galima rinktis įvairaus dydžio, formų ir spalvų snaiges. Dailiai atrodys jomis papuošti langai. Mirgantys blizgučiai, girliandos, didesnių ar mažesnių kamuoliukų girliandos – tai puikus akcentas.

Ateinantys metai – duoklė amatams. Todėl rankų darbo papuošimai gali papirkti Gaidį. Pavyzdžiui, medinius ar iš veltinio gamintus žaislus galima kabinti tiek ant eglutės, tiek pritvirtinti prie sienos.

Ruošdamiesi Naujųjų metų šventei, rinkitės natūralias medžiagas, puikiai tiks ugnies, žemės, metalo ir vandens spalvos.

Kadangi 2017-uosius valdys Ugninis Gaidys, geras ženklas šių metų sutikimui – įvairūs ugnies elementai – ne tik žvakės, bet ir fejerverkai, petardos, liepsną primenantys trikampės ar piramidės formos daiktai, taip pat palanku švęsti namuose, kurių stogas smailėjantis, o ne plokščias. Ugnies elementą stiprins ir gyvūnų gausa, nebūtinai realių: tiks gyvūnų atvaizdai paveiksluose, nuotraukose, skulptūrose ar juvelyriniai dirbiniai.

Tinkama apranga ir aksesuarai

Metai bus sėkmingi, jei savo dėmesį skirsite ir smulkmenoms, tokioms kaip aksesuarai. Naujuosius metus pasitikite dėvėdami Žemės spalvų drabužius, puikiai tiks ir tokių pat spalvų aksesuarai. Taip pat tiks raudonos, violetinės ar vyšninės spalvos drabužiai. Galima įtraukti ir božolė, koralų, vyšnių, violetinius akcentus.

Renkantis aprangą galima vadovautis liepsnos, ugnies analogijos principu. Jei ugninė raudona ir geltona bus Jūsų prioritetinės spalvos, prie jų puikiai derės smėliniai, balti atspalviai.

Drabužiai turėtų būti natūralios sudėties – tai ne tik gali užtikrinti patogumą, bet taip pat gali garantuoti geresnius ateinančius metus.

Aprangoje gali dominuoti brangesni audiniai: satinas, šilkas, brokatas, organza ir pan., bet geriausia – aksomas. Tuo atveju būtini ryškūs, blizgūs aksesuarai – ryškus Gaidys nemėgsta kuklios elegancijos ar minimalizmo. Todėl raudona provokuojanti suknelė ir brangūs auksiniai papuošalai – kone idealiausias pasirinkimas sutinkant 2017-uosius.

Šventė – puiki proga atskleisti savo žavesį, ypač moterims. Todėl jos turėtų pasirinkti tokį apdarą, kuris, pavyzdžiui, subtiliai apnuogintų nugarą ar koją, pečius. Reikia nebijoti būti drąsiems. Nemėgstantys aukso gali rinktis kitus tauriuosius metalus ar papuošalus, kurie inkrustuoti brangakmeniais, kristalais. Gaidį pamalonins ir paprasta plunksnų segė.

Vyrai švęsdami Naujuosius metus gali atsipalaiduoti labiau nei įprastai, t.y. atsisakyti įprasto kostiumo ir vietoj jo vilkėti šviesesnius marškinius, originalų kaklaraištį ar varlytę. Dendiškas stilius ir ekstravagancija – pateisinama.
Vienintelis akcentas, kurio reikėtų atsisakyti tiek vyrams, tiek moterims, – leopardo, tigro ar kito plėšrūno kailių imitacijų. Tai didžiausi Gaidžio priešai.

Vaišių stalas

Prisikviesti sėkmę galima ir tinkamai suruošus vaišių stalą. Šiemet svarbu atsisakyti paukštienos bei kiaušinių, gerai, jei dominuos vaisiai, daržovės, grūdai, žuvis, jūros gėrybės, o stalo įrankiai bus metaliniai. Be to, itin palanku maistą ruošti ant ugnies.

Dosnumas tikrai sužavės Ugninį Gaidį, todėl pasistenkite, kad vaišių stalas būtų gana gausus. Vaišės turi būti spalvingos kaip ir Ugninio Gaidžio plunksnos – jei pelnysite jo palankumą, galėsite tikėtis turtingų ir derlingų metų.

Klasikinį stilių vertėtų derinti su kaimišku, t.y. mediniai ir keraminiai indai, lininės staltiesės ir servetėlės bei viskas, kas pagaminta iš natūralių medžiagų.

Eidami į svečius taip pat nusineškite vaišių, tikrai tiks oranžinės ar raudonos spalvos valgiai ar jų papuošimai. Ant vaišių stalo neturi trūkti duonos, įvairių grūdų valgių, patiekalų iš uogų.

Nepiktnaudžiaukite alkoholiu, verčiau rinkitės silpnesnius gėrimus, tokius kaip alus, vynas ar tiesiog kisielius.

Naujųjų metų kompanija

Sėkmė lydės tuos žmones, kurie prie vieno stalo sėdės su Gaidžio metais gimusiu asmeniu. Taip pat astrologai pataria Naujuosius metus sutikti kartu su vaikais – kuo daugiau jų bus kompanijoje, tuo palankesni bus ateinantys metai.

Laimingi simboliai

Jei norite stalą papuošti gėlėmis, tam labiausiai tiks kardeliai ir celiozijos. Auksinė, ruda, geltona, oranžinė, terakotos spalvos – puikus pasirinkimas. Svarbiausia išlaikyti ryškumą ir natūralumą.

Laimingi skaičiai – 5, 7 ir 8. Taip pat laimingos bus ir šių skaičių kombinacijos, pavyzdžiui, 57, 78, ir t.t. Venkite skaičių 1, 3 ir 9 bei jų kombinacijų.

Rinkitės papuošalus ar drabužius su gaidžio atvaizdu – tai tikrai padės pelnyti Ugninio Gaidžio palankumą.

Astrologė P.Kelertienė primena, kad Naujųjų metų pradžia minima ne tik sausio 1 dieną. Sausio 28-ąją prasideda kinų Naujieji, o kovo 21-ąją švęsime naujuosius Kupranugario metus pagal senovės arijų kalendorių. Kupranugario metai siejami su teisingumo atstatymu, priešų susitaikymu, prarastų vertybių atgavimu ir tradicijų išsaugojimu.