Kaktomuša susidūrus lengvajai ir vilkikui žuvo vairuotoja

avarija traksedziai visas vaizdasKetvirtadienį apie 14 val. likus vos keliems kilometrams iki Šilutės kelyje Klaipėda – Šilutė lengvasis automobilis „Daewoo Lanos” kaktomuša rėžėsi į grūdus vežusį vilkiką „Volvo”.

Avarijoje žuvo lengvojo automobilio vairuotoja.

Bendrajam pagalbos centrui buvo pranešta, kad ties Traksėdžių kaimu įvykusios avarijos metu automobilio viduje gali būti prispaustų žmonių. Į įvykio vietą išskubėjo visų trijų specialiųjų tarnybų ekipažai.

Nuvykus paaiškėjo, kad 66 metų moters vairuojamas lengvasis automobilis tiesiame kelyje išvažiavo į priešpriešinę eismo DSC 0242juostą ir trenkėsi į vilkiką.

Sunkiasvoris, keliasdešimt tonų grūdų pakrautas, vilkikas važiavo iš Šilutės į Klaipėdą. Susidūrimo smūgis buvo itin stiprus: lengvoji mašina buvo visiškai suknežinta, o sunkvežimis apvirto, iš jo ant važiuojamosios kelio dalies išsipylė grūdai.
Dėl to kelyje susidarė didelė automobilių spūstis.

38 metų vilkiko vairuotojas skaudžios avarijos metu nenukentėjo ir atsipirko stipriu šoku.

Iš neatpažįstamai sumaitoto „Daewoo” ištrauktai vairuotojai medikai niekuo padėti jau nebegalėjo. Moteris buvo nebegyva. Paaiškėjo, kad avarijoje žuvo buvusi Juknaičių pagrindinės mokyklos mokytoja J.Anušauskienė.

Vėliau vienas įvykio liudininkas pasakojo, jog jis šiuo keliu tądien važiavo ne vieną kartą ir jau buvo atkreipęs dėmesį į raudoną „Daewoo”. Jis ne vieną kartą prasilenkė su šiuo ar galbūt panašiu avariją sukėlusiu automobiliu.

DSC 0252Pasak vyriškio, avarija įvyko po to, kai „Daewoo” aplenkė jį ir tada tarsi sąmoningai nepasitraukė iš kelio priešpriešiais atvažiuojančiam sunkvežimiui.

Įvykio aplinkybes aiškinasi pareigūnai.