Kalėdas pasitiko ir sielos ligoniai

psichiatrijos kaledosŠv. Kalėdas šventiniu renginiu pasitiko ir Klaipėdos jūrininkų ligoninės Švėkšnos psichiatrijos departamento ligoniai.

Departamento konferencijų salė buvo pilnutėlė pacientų. Visi jie su džiaugsmu pasitiko Kalėdų senelį, Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto bendruomenės narius bei Klaipėdos folkloro klubo „Šeimyna“ narius. Gerą valandą salėje tvyrojo kalėdinė nuotaika, skambėjo dainos, scenoje sukosi poros šokėjų ir visa tai leido nors trumpam pamiršti problemas.

Iš Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto atvyko dėstytojos Salomėja Burneikaitė ir Eglė Radzevičienė, ergoterapijos specialybės studentės Grėta Babičaitė, Ingrida Kalinauskaitė, Sigita Sadauskytė, Eglė Merkytė, Akvilė Matulytė, Justina Remeškevičiūtė. Po renginio merginos aplankė nevaikštančius, negalėjusius ateiti į salę paklausyti koncerto ligonius skyriuje.

Departamento vedėjas Artūras Mažrimas nuoširdžiai dėkojo Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto bendruomenei už tai, kad jie padovanojo departamento bibliotekai knygų kolekciją. „Džiaugiuosi, kad užsimezgusi graži draugystė tarp ligoninės ir Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto tęsiasi“, – sakė A.Mažrimas. Jis taip pat padėkojo Klaipėdos folkloro ansamblio „Šeimyna“ kolektyvui ir jo vadovei Danutei Krakauskienei už labdaringą koncertą.