Kalėdinė gerumo akcija „Svajonių eglutė“

Plakatas svajoniu eglute copyArtėja gražiausios metų šventės: Kūčios, šventos Kalėdos, Naujieji metai. Prieš šias šventes kiekvienas iš mūsų tarsi užsikrečiame gerumu. Palytėti gerumo auros tikimės, kad to sulauksime ir iš aplinkinių, tikime kiekvieno kilniais norais, džiaugsmo ir jaukumo skleidimu.

Pajusti Kalėdinę dvasią teisę turi kiekvienas vaikas, nesvarbu, kokia jo socialinė padėtis. Švėkšnos specialiosios mokyklos bendruomenė kviečia visus, neabejingus jų auklėtinių gerovei, prisijungti prie Kalėdinės gerumo akcijos „Svajonių eglutė“.

„Kalėdos man – tai dovanos, labiausiai aš norėčiau gauti dviratį, dar niekada nevažinėjau su dviračiu. Būčiau  labai laimingas, jeigu rasčiau jį po eglute“, – savo svajonėmis dalijosi Nedas.

Deja, Švėkšnos specialioji mokykla, kaip ir dauguma Lietuvos mokyklų, dėl menko švietimo įstaigų finansavimo negali turiningai aprūpinti savo auklėtinių. Mokyklos bendruomenė nuolatos stengiasi atrasti lėšų tam, kad išsipildytų, rodos, paprasti dalykai: aprūpina mokinius knygomis, baldais, buities reikmenimis, kompiuteriais, laisvalaikio užimtumo priemonėmis, maistu… Be abejonės, dažnai atveria savo pinigines dėl auklėtinių gerovės.

Septynerius metus mokykla dalyvavo „Išsipildymo akcijoje“, kurią organizuoja TV3. Už gerų žmonių suaukotas lėšas mokykla atnaujino daug inventoriaus. Gaila, bet jau antri metai, kai, pasikeitus organizatorių nuostatoms, mokykla neteko galimybės dalyvauti TV3 organizuojamoje akcijoje.

Neabejojame, kad kiekvienas vaikas šeimoje vertas dovanos, kurią randa po Kalėdų eglute. Šiemet padėkime dovanėlę ir po Švėkšnos specialiosios mokyklos šeimos šventiniu medeliu. Kartais reikia tiek nedaug, kad pradžiugintume tuos, kuriems likimas pašykštėjo artimojo šilumos.

Akcijos „Svajonių eglutė“ metu Švėkšnos specialioji mokykla kviečia paaukoti pinigėlių kalėdiniams vaikų norams išpildyti. Visus geros valios žmones kviečiame padovanoti vaikams džiaugsmo. Tai galima padaryti pervedant norimą pinigų sumą į banko „Swedbank“ sąskaitą: LT517300010002587777.

Už paaukotus pinigus mokykla auklėtiniams parūpins reikalingiausių laisvalaikio užimtumo priemonių.
Švėkšnos specialiosios mokyklos auklėtiniai akcijos metu lankysis įvairiose įstaigose ir padovanos savo  stilizuotas svajonių eglutes. Už aukas atsidėkos pagamintais rankdarbiais.

Visada laukiame Jums nebereikalingų žaislų, baldų, buitinės technikos, knygų, įvairių lavinamųjų žaidimų ir kitokių aukų, kurios padėtų mūsų vaikams paįvairinti kasdieninį gyvenimą. Dėl aukojimo galimybės prašome susisiekti tel. (8 441) 48328, e.p. direktore@s-mokykla.lt

Kviečiame pasidžiaugti kartu prie mūsų Kalėdų eglutės per „Atvirų durų dieną“ gruodžio 4 d., 14 val.

Dėkojame už jūsų gerumą!