Kalėdinės prekybos įkarštyje auga LP EXPRESS terminalų paklausa

LP EXPRESS terminalasĮsismarkavus kalėdinių dovanų pirkimo karštinei, vis daugiau Lietuvos gyventojų perka internetu. Tai rodo šventiniu laikotarpiu išaugęs per savitarnos terminalus LP EXPRESS iš el. parduotuvių gaunamų siuntų srautas.

„Prieškalėdiniu laikotarpiu naudojimasis LP EXPRESS terminalais padidėja beveik du kartus. Šiuo metu daugiausia pristatome siuntų iš el. parduotuvių.

Žmonės, nenorėdami gaišti laiko prekybos centruose, kalėdines dovanas perka internetu, o įsigytus pirkinius renkasi atsiimti iš visą parą veikiančių LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalų. Šventinių rūpesčių sūkuryje žmonėms nėra kada eiti į paštus ar derintis prie kurjerių atvykimo laiko. Siuntų savitarnos terminalai leidžia gyventojams planuoti savo laiką ir atsiimti užsisakytas pirkinių siuntas jiems patogiausiu metu“, – teigė LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalų veiklą vykdančios Lietuvos pašto patronuojamosios įmonės „Baltic Post“ direktorius Juozas Buitkus.

Pasak jo, kalėdinių dovanų pirkimas iš el. parduotuvių prasidėjo dar lapkritį, tada naudojimasis LP EXPRESS terminalais padidėjo beveik trečdaliu, palyginti su ankstesniais šių metų mėnesiais. „Jau šią savaitę laukiame prasidedant pirkinių ir kalėdinių dovanų siuntimo piko. Iš ankstesnių metų patirties žinome, kad šiuo laikotarpiu siuntų savitarnos terminalų LP EXPRESS paklausa bus pati didžiausia, – pažymėjo J. Buitkus.

LP EXPRESS gyventojams pataria dovanų pirkimo iš el. parduotuvių nepalikti paskutinėms dienoms ir iš anksto susiplanuoti siuntų siutimą prieššventiniu laikotarpiu, kad šios gavėjus spėtų pasiekti dar iki Kalėdų. Per LP EXPRESS savitarnos terminalus siunčiamas siuntas rekomenduojama išsiųsti ne vėliau kaip iki gruodžio 21 dienos.

Gyventojai, gavę į LP EXPRESS terminalą siuntą, informuojami SMS žinute arba el. paštu. Primename, kad gautas siuntas iš LP EXPRESS terminalo atsiimti reikia per 72 valandas.

Iki gruodžio 31 d. vyksta žaidimas, kurio metu greičiau nei per 2 valandas savo siuntas iš LP EXPRESS terminalo atsiėmę klientai kasdien gali laimėti firminių LP EXPRESS prizų.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 79 siuntų savitarnos LP EXPRESS terminalai.