Kalėdiniame fotografijų konkurse – nuo šerkšno piešinių iki eglučių iš makaronų

Oskaras Venckus. Briedžiukas.Baigėsi „Šilutės naujienų” kalėdinis fotografijų konkursas. Savo šventine nuotaika su visais pasidalijo 19 žmonių, kurie atsiuntė 66 nuotraukas.

Visus konkurso dalyvius kviečiame užsukti į redakciją (Turgaus a. 12) atsiimti simbolines dovanėles – firminį tušinuką arba atvirukų rinkinį su Šilutės vaizdais.

Kas jums asocijuojasi su Kalėdomis ir teigiamomis emocijomis? Konkuro dalyvai buvo išradingi. Atsiųsti rankų šilumos pripildyti siuvinėti paveiksliukai, atvirukai, eglutė, iš rankų darbo segių, vaikų iš vilnos pagaminti papuošimai, advento vainikai. Redakciją nustebino ir pradžiugino šventinis automobiliukas, apklijuotas popierinėmis snaigėmis. Originalumu žavėjo eglutės, pagamintos iš… makaronų.

Į atskirą lentynėlę priskirtume kalėdinius gamtos vaizdelius, šįkart panašius į ledo pasaką: nuo lapų inkliuzų lede iki mistiškų šerkšno piešinių.

langas morkevicienesDaugiausia jūsų „Patinka” paspaudimų „Facebook” ir komentarų sulaukė Birutės Morkevičienės snaigių užuolaidos ir langų papuošimai. Jai atitenka žiūrovų simpatijos prizas ir kosmetikos dovanėlė, įsteigta „Eurokos”. Nuo jos nedaug atsiliko Monika Pranciulytė, tad jai, studijuojančiai Klaipėdoje, dovanojame 3 mėnesių el. laikraščio prenumeratą. Monika, išlik ant naujienų bangos!

„Šilutės naujienų” redakcijai beveik vienbalsiai labiausiai patiko nuolatinio mūsų konkursų dalyvio, gimnazisto Oskaro Venckaus užfiksuoti šerkšno piešiniai. Oskarui dovanojame knygą „Spaudos fotografija”.

Specialų redaktorės Skirmantės Galvydės prizą – dėlionę su atsiųstaisiais nykštukais – skiriame Daivai Milkerienei.

„Noriu pasidalinti gražiomis idėjomis, kurias įgyvendino Švėkšnos „Saulės” gimnazijos Inkaklių skyriaus mokiniai, jų tėveliai ir mokytojos. Šiuose darbeliuose įdėta daug meilės ir širdies…”, – rašė mums Daiva. Visi kartu jie papuošė tikriausiai kiekvieną mokyklos kampą. Aplink apsigyveno nykštukai, Sniego Seniai ir net briedis.

joomplu:1958joomplu:1959joomplu:1960

Visas nuotraukas galite pamatyti čia facebook fotkes

Dėkojame visiems, pasidalinusiems savo šventine nuotaika! Pozityvių jums ateinančių metų!