Kalėdiškiausia – parduotuvės „Būk stilingas“ vitrina

 

Vitrina 1Kalėdinių vitrinų konkursas – be didesnių netikėtumų, – taip kasmetinį konkursą apibūdina jo organizatoriai Šilutės seniūnijos vadovai.

Šiemet Kalėdoms papuoštas vitrinas Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus ir Šilutės meno mokyklos pedagogai Živilė Skirkevičienė bei Arnoldas Milukas apžiūrėjo gruodžio 19 dieną.

Pasak seniūno, ypatingo sujudimo paskelbus konkursą mieste nepastebėta, kaip ir ankstesniais metais, labiausiai puošėsi miesto centre esančios įmonės ir parduotuvės. R. Steponkus mano, kad puošybai daugiausia įtakos turi kainos: „Grožis kainuoja, ir nemažai, tai nėra ko stebėtis, kad jam taupome“, – sakė seniūnas.
Tačiau skoningų vitrinų pastebėta nemažai. Tai ir Eglių g. esančių parduotuvių „Roja“, „Sanpaulija“, „Klivija“ ir „Dovanos“ langai, ir Lietuvininkų g. esanti „Mados ikona“, ir Tilžės g. neseniai įsikūrę „Gėlių namai“, ir nemažai kitų.

Komisija nusprendė, kad gražiausiai papuošta parduotuvės „Būk stilingas“, esančios Lietuvininkų g. 43, vitrina. Parduotuvė priklauso Audronės Leščinskienės įmonei. Vakar rytą seniūnas pasveikino parduotuvės šeimininkę ir įteikė jai Padėkos raštą ir dovanėlę.