Kalėdiškiausią vitriną sukūrė salonas „Kleidė“

kalediskiausia vitrina kleideKaip ir kasmet, taip ir šiemet, Kūčių dienos išvakarėse, Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus su vertinimo komisija, kurią sudarė Šilutės rajono vaikų meno mokyklos Dailės skyriaus mokytojai Arnoldas Milukas, Živilė Skirkevičienė ir korespondentė bei fotografė Laima Putriuvienė, važiavo miesto gatvėmis bei rinko pačią gražiausią, kalėdiškiausią, puošniausią bei originaliausią vitriną.

Pasigrožėję vakarinėmis, kalėdinių lempučių apšviestomis vitrinomis komisijos nariai vienareikšmiškai nusprendė, jog šiemet seniūno įsteigtos padėkos bei specialaus prizo už kalėdiškiausiai perteiktą nuotaiką bei puošnią vitriną vertas vestuvinių, proginių rūbų salonas „Kleidė“ (Tilžės g. 19) ir jo savininkė Reda Petravičienė.

Beje, pastaroji verslininkė dar prieš Kalėdas mieste esančiame Vydūno skvere su grupele iniciatyvių mokinių papuošė iš eglės šakų suformuotą nykštuko kepurę.

„Sunku pasakyti, gal žmones paveikė darganotas ir rudeniškas oras, tačiau susidarė bendras įspūdis, jog šiemet buvo mažiau puoštasi“, – sakė komisijos narė Ž.Skirkevičienė.

Pasak Ž.Skirkevičienės, išrinkti pačią gražiausią ir puošniausią vitriną nėra lengva, nes ji vienaip atrodo šviesiuoju paros metu ir kitaip – kai sutemsta. Būtent salono „Kleidė“ vitrina krito visiems komisijos nariams į akį ir dėl to, kad ji puošni bet kuriuo paros metu ir traukia praeinančiųjų žvilgsnius. „Kleidės“ vitrina papuošta itin skoningai, originaliai suderintos puošybos detalės atspindi salono paskirtį – proginių rūbų nuomą, modeliavimą.

„Salono „Kleidė“ vitrina papuošta labai skoningai – nėra nei per daug, nei per mažai puošimo elementų“, – sakė kitas komisijos narys A.Milukas. Jis kritikavo kitas vitrinas, ant kurių šalia kalėdinių akcentų dar kartais pridėta ir reklamų, skelbiančių apie nuolaidas – tai, pasak A. Miluko, nėra skoninga.