Kalėdų mugė tapo viso miesto švente

kaledu muge2Mugė „Kalėdos kartu“ jau tampa viso Šilutės miesto Kalėdine švente. Smagu, kad vyksta renginiai, pasirodymai ir mugė kartu. Tai džiugina šilutiškius ir miesto svečius.
Ačiū nykštukams iš Pamario mokyklos – nerealūs vaikinai Vėjus ir Evaldas, Kalėdų Seneliui, Gretai Urbonaitei ir jos vyrui, kad pasaugojo dukrą, Valdui ir Elvyrai Urbonams, Ingai Niki, mokytojai Esterai ir jos mamai Henrikai už pagalbą mugėje, Ingai Kandratavičienei, Gedui ir Tomui, Rūtai Šalnienei, Ernestai Plikaitienei, Jūratei Račkauskienei, Janinai Mikšienei už tai, kad pabuvo su anūkais, kol mama Snieguolė lakstė po miestą su dovanomis, vyrui 

kaledu muge1

Rūteniui, kolektyvų vadovams Remintai Stoškuvienei, Vygantui Stoškui, Linai ir Donatui Blusiams, Lijanai Šerpytienei, Šilutės Bočiams, ypač Kostui ir Kotrynai, Inkaklių folkloro ansambliui, kelionių agentūros „Viatora“ direktorei už palaikymą ir finansinę paramą, Agnei Puidokaitei – Ramanauskienei už finansinę paramą, Antanui Martinkui „Viesulo“ savininkui ir LSDP kolegai už finansinę paramą, parduotuvei „Fėjų burtai“ už saldainius ir skanėstus, Dovilei už maišą saldainių, šokėjams Augustei ir Domui, ypač jaunuolių tėvams už paramą savo vaikams, Kristinai ir Eglei ir tėtukams, „Šilutės naujienų“ kolektyvui, Visuomenės sveikatos biurui už paramą vaišėmis, dovanomis, dekoracijomis, ypač direktorei Kristinai Surplei, kuri mato perspektyvą ir labai padėjo įgyvendinti sumanymus. Visiems kolektyvams, reklamos agentams ir firmoms, jauniesiems savanoriams už didžiulę pagalbą, Pamario, Vydūno gimnazijos, M. Jankaus, Rusnės specialiosios mokyklų pedagogams už pasitikėjimą vaikais ir manimi, E. Rimkutei, J. Gusevienei, D. Šiaudvytienei, D. Jakienei, D. Pavilonienei, D. Alsienei.

Ir ypač dėkoju klientams bei lankytojams: jie buvo šiemet ypatingi, gausiai ruošėsi Kalėdoms, buvo linksmi ir labai draugiški. Lauksime visų ir kitais metais, nes Kalėdų mugėje vyksta tikras pasiruošimas Kalėdoms.

Mugė vyksta kiekvienais metais, 2020-aisiais vyks gruodžio 12 – 13 d.