Kalėdų Senelis dovanas renkasi žaislų parduotuvėje „Pipiras“

pipiras jurateLiko vos keletas dienų, kai į namus pasibels pati gražiausia šeimos šventė – Kalėdos. Vaikų rašytus laiškučius jau skaito, dovanėlių ieško ir jas kruopščiai pakuoja Kalėdų Senelis. Jam šiuo metu kaip niekad sunkus metas: juk reikia atlikti svarbiausią misiją – išrinkti dovanas ir pradžiuginti visas svajojančias širdis.

Turbūt ne šiaip sau į Šilutėje esančią žaislų parduotuvę „Pipiras“ (Tilžės g. 23) kasdien užsuka Kalėdų Senelio pagalbininkai. Jie, kaip pripažino parduotuvės šeimininkė Jurgita ir pardavėja Jūratė, ateina net su keliais sąrašais. Renka dovanas, nori išpildyti visus slaptus pageidavimus ir niekad neišeina tuščiomis.

Visa kolekcija populiariausių lėlių

Jurgita pasakojo, kad populiariausios lėlės vis dar išlieka reklamuojamos gražuolės Barbės, Monstrės, „Ever After High“ lėlės. pipiras jurgitaParduotuvės lentynose puikuojasi šių lėlių kolekcijos ir  pačios naujausios lėlės, kurios šoka, dainuoja, šviečia, ir ko tik nedaro.

Mėgstantys klasiką be įmantrių ilgakojų ir pūstalūpių lėlių galės išsirinkti pasūpavimo bei pamylavimo norinčią lėlę – kūdikį „Baby Born“ ar mieląją mergaitę „Liorens“.

Anot pašnekovės, kasmet parduotuvės lentynas papildo vis daugiau mokančių lietuviškai kalbėti ar dainuoti žaislų. „Pipire“ galima įsigyti šimtą lietuviškų žodžių mokančią lėlytę Molly, kuri dar ir padainuos ar paseks pasakėlę, taip pat meškiuką Sapniuką, meškiną – pasakorių, dainuojantį liūtuką bei gausybę kūdikiams skirtų lavinamųjų žaislų su lietuviškomis dainelėmis bei melodijomis.

Išmanūs žaislai – išmaniems vaikams

Nors kartą per metus galima vaiką pradžiuginti ir brangesniu žaislu. Juk viskas atsiperka, kai matai dėkingumo pilnas akis ir laimingą šypseną.

Paskutiniuoju metu itin populiarėja išmanusis plastilinas. Šis plastilinas gali būti ir plėšomas, ir mėtomas. Jis dūžta, „praryja“ magnetą, suformavus kamuoliuką, šokinėja. Anot „Pipiro“ pardavėjų, ne vienas pirkėjas, įsigijęs išmanųjį plastiliną, sugrįžo šios prekės antrą kartą ar rekomendavo pažįstamiesiems.

Išmanusis plastilinas tinka ne tik lavinti vaizduotę vaikams, bet ir suaugusiesiems. Žaidžiant su išmaniuoju plastilinu laikas tiesiog sprogsta, o nuotaika bemat gerėja.

Iš parduotuvės tiesiog šluote šluojami išmanieji augintiniai: šuniukas „Teksta“, kuris ne tik loja ar atneša kaulą, bet moka apsiversti ore, ar mažylis „Furby-Boom“. Pastarasis išmanusis žaislas reaguoja į vaiko emocijas bei nuotaikas, moka transformuotis į penkis charakterius, miega, niurna, juokiasi, linksmai bendrauja. Visi šie žaislai turi gausybę kitų funkcijų, kurias galima įsidiegti atsisiuntus programėlę į planšetinius kompiuterius ar telefonus.

Išmanieji žaislai – išmaniems vaikams, ir jei nėra namuose galimybių auginti tikrą gyvūną, tokie žaislai kaip šuniukas „Teksta“ ar pūkuotukas „Furby“ – patys tinkamiausi.

Tik kokybiški žaislai

Jurgita sako, kad parduotuvėje „Pipiras“ parduodami tik sertifikuoti, kokybiški, patvarūs žaislai ir žaidimai. Profesionalios pardavėjos padeda bei pataria, kokią dovaną išrinkti ne tik mažyliui, bet ir suaugusiajam, kuris mėgsta stalo žaidimus. Gausu „Alias“, „Monopolis“ ir kitų žaidimų, įvairių dėlionių. Na, o mėgstantieji konstruktorius visad bus pradžiuginti firmos „Sluban“ žaidimais, kurie yra tarsi „Lego“ pakaitalas, tik gerokai pigesnis.

„Pipire“ galima atrasti visą liniją „Play-Doh“ modelino, vokiškų „Bruder“ mašinų ir traktorių, valdomų pultais ir be jų, visą kolekciją firmos „Nerf“ šautuvų ir, žinoma, „Lego“ konstruktorių. O kur dar vaiduoklių medžioklės žaidimas ir kiti smagumynai?!
Ką nupirkti, kuo pradžiuginti stebuklingąją naktį brangiausią žmogutį? Atsakymas paprastas – tereikia užsukti į parduotuvę „Pipiras“, ir patarimą duos komunikabilios pardavėjos. Kokybiškų, populiarių žaislų, stalo žaidimų, konstruktorių, lėlių, mašinų ir kitokių gėrybių  asortimentas čia kaip niekad platus.