Kalėdų šventes apkartino ugnis

gaisras gaideliuose tvoraKalėdos buvo liūdnos Usėnuose gyvenančiai S.T. – švenčių išvakarėse, sekmadienį, moters namuose kilo gaisras.

Dar anksčiau – penktadienį – užsiliepsnojo Žilvyčių gatvėje gyvenančio šilutiškio automobilis, o pirmosios Kalėdų dienos vakare besilinksminantis Šilutės jaunimas padegė Kęstučio gatvėje stovinčius tris šiukšlių konteinerius.

Gaisras Vytauto g. gyvenančios usėniškės S.T. namuose kilo naktį apie pusę dviejų. Užsidegė prie medinio namo pristatyta mūrinė katilinė.

Į Usėnus išskubėjo Šilutės, Stoniškių ir Žemaičių Naumiesčio ugniagesių pajėgos. Bet jiems pavyko išsaugoti tik pastatėlio sienas – stogą, langus ir duris liepsnos spėjo praryti. Išdegė ir katilinės vidus.

Gaisro priežastį ugniagesiai dar aiškinasi, bet spėjama, kad liepsnos galėjo įsiplieksti dėl netvarkingo dūmtraukio.

Gruodžio 21-osios pavakarę, apie 15.15 val. irgi kol kas dėl nežinomų priežasčių Šilutėje, Naujakurių kvartale, Žilvyčių gatvėje užsidegė automobilis „Mercedes Benz“. Išdegė mersedeso variklio skyrius.

O Kalėdų pirmosios dienos vakare, apie 19.42 val., ugniagesiai iškviesti į Kęstučio gatvę, kur degė plastikiniai atliekų konteineriai. Du konteineriai apsilydė, vienas sudegė.