Kandidatė į mero postą vijosi iš avarijos vietos pabėgusį pėsčiąjį

avarija tamasauskienes1Pirmadienio rytą Šilutėje automobilis „Volvo XC90” atsitrenkė į pėsčiąjį. 56 metų vyriškis ne tik nekrito ant asfalto – jis sparčiai spruko iš įvykio vietos.

Visureigį vairavusiai Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Šilutės skyriaus lyderei Sandrai Tamašauskienei teko nukentėjusįjį vytis.

Avarija įvyko, kai „Volvo XC90” suko iš Liepų gatvės į Lietuvininkų g.

Kaip vėliau sakė vairuotoja, matomumą ties šia sankryža apsunkino Lietuvininkų gatvės pakraštyje sustatytų automobilių eilė, be to, spigino rytinė saulė.

Automobilis bumptelėjo į žmogų, einantį per gatvę. Smūgio šiokio tokio būta – „Volvo” priekiniame kampe įlinko kėbulo skarda. Tačiau neparblokštas pėsčiasis netikėtai ėmė sparčiai žygiuoti iš įvykio vietos.

Visureigį vairavusi TS-LKD Šilutės skyriaus pirmininkė Sandra Tamašauskienė nutarė grįžti prie „Volvo” vairo ir vytis bėglį. Pėsčiąjį vairuotoja prisivijo tik maždaug už 200 metrų.

Tačiau 56 metų vyriškis aiškino, kad jam nieko neatsitiko.

44 metų pedagogė iškvietė policiją ir primygtinai reikalavo, kad šilutiškis palauktų greitosios pagalbos. Atvykę medikai jokių akivaizdžių pėsčiojo traumų nenustatė, jis ir toliau niekuo nesiskundė.

Šio gana kurioziško eismo įvykio aplinkybių tyrimą tęsia Šilutės komisariato pareigūnai.