Kartu su teritorija iš Šilutės nidiškiai gavo ir karvę?

Nidiškis Arūnas Burkšas buriuodamas pamatė plūduriuojant įtartiną daiktą. Priplaukęs pamatė, kad tai karvė. / Arūno Burkšo nuotr.Šeštadienį mariose plaukioję buriuotojai ties Kuršių nerija pastebėjo plūduriuojant neaiškų daiktą.

„Tas daiktas priminė apvirtusią valtį, pamanėm – gal nelaimė kam atsitiko. Priplaukėm artyn – o ten karvė. Teko staigiai informuoti tarnybas“, – pasakojo nidiškis Arūnas Burkšas. Į krantą karvė buvo iškelta su specialiu keltuvu, rašo portalas 15min.lt.

Kol kas neaišku, kieno tai gyvulys.

„Visą savaitę vėjas pūtė vienos krypties, gali būti, kad karvė atplukdyta iš Rusijos, nors, kita vertus, mariose nemažai sūkurių, gali būti ir šilutiškių galvijas“, – 15min.lt aiškino A.Burkšas. Karvė, anot jo, brangus turtas, todėl vis tiek kažkas jos pasigedęs. 

Iš Kuršių nerijos paskutinė karvė išgabenta daugiau nei prieš dešimt metų. Šioje teritorijoje ūkininkavimu neužsiimama. 

Šią savaitę Seime pritarta įstatymo projektui numatančiam, kad dalis Kuršių marių – akvatorija pagal visą farvaterį – iš Šilutės rajono būtų perduota Neringai. Į krantą išplukdžius karvę, Nidoje imta juokauti, kad kartu su vandeniu gavo ir „dovaną“ – gyvulį.