Kas dieną – padegimai: šyliškių būstą uždegė įmestas degantis skuduras, Macikų miške uždegta lapų krūva

gaisras syliuoseVėlyvą antradienio vakarą užsiliepsnojo gyvenamojo namo stogas Šyliuose, Šusties gatvėje. Pranešimą apie kilusį gaisrą ugniagesiai gavo 20.34 val. Įtariama, kad gaisras buvo sukeltas tyčia – kažkas pro neuždarytą langą įmetė degantį skudurą.

Gavus pranešimą, į įvykio vietą išskubėjo trys Šilutės rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos automobilinės cisternos, o kartu su jais – ir medikų brigada.

Užsidegusį namą prieš savaitę buvo išsinuomojusi jauna šeima su mažamete dukra.gaisras Maciku miske

Pirmasis gaisrą naujakurių palėpėje pastebėjo kaimynas. Jis tuoj pat išbėgo perspėti gyventojus. Susiradę kopėčias vyrai užlipo į antrame aukšte esančią palėpę ir vandeniu apliejo degančius skudurus.

Atvykusiems ugniagesiams kitas kaimynas parodė ir jo kieme numestą degantį drobinį drabužį. Jis teigė iki kilusios sumaišties girdėjęs kažką nubėgant, o išgirdęs riksmus apie gaisrą kieme rado degantį skudurą. Kaimynai įtaria, kad toks pat degantis skuduras buvo įmestas ir į šeimos būstą.

Jauna šeima neįtaria, kas galėjo šitaip pasielgti.

Įvykį tiria policijos pareigūnai.

Macikų miške gesino uždegtus lapus

Šilutės ugniagesiai trečiadienį 14.19 val. gavo pranešimą apie degančius lapus Macikų miške. Suvežtų lapų krūva buvo supilta miške iškastose duobėse.

Anot ugniagesių, į miškus nėra draudžiama vežti lapus, šakas, jie čia natūraliai suyra.

Kažkas lapus padegė, nes, pasak ugniagesių, patys savaime jie negalėjo užsidegti.