Kas lankosi www.silutesnaujienos.lt ir ką skaito?

tv copyPrieš jūsų akis – „Šilutės naujienų“ interneto svetainės statistika. Norintiems išlikti ant naujienų bangos pranešame, kad popierinis laikraštis „Šilutės naujienos“ nesikrausto į internetą, tačiau internetinė svetainė ir toliau padeda kuo skubiau naujausias žinias perduoti patiems nekantriausiems.

Nuo 2015 m. sausio iki spalio pabaigos, per 9 mėnesius, svetainės www.silutesnaujienos.lt puslapiai buvo atversti net 861 740 kartų!

Tinklalapyje paskelbtomis naujienomis besidominčių žmonių srautą sudaro 64 proc. vis grįžtančių (unikalių) ir beveik 36 procentai naujų lankytojų.

Džiaugiamės, kad į skirtingas pasaulio šalis emigravę mūsų kraštiečiai (o galbūt ir užsieniečiai) irgi domisi mūsų krašto naujienomis, nes svetainę aplanko lankytojai iš Anglijos, Peru, Argentinos, Vokietijos, Norvegijos, Airijos, Amerikos, Egipto, Švedijos, Kinijos, Vietnamo ir net Australijos.

Taip pat mūsų Šilutės krašto naujienos aktualios ir didžiųjų šalies miestų gyventojams – mus skaito klaipėdiečiai, vilniečiai, kauniečiai, panevėžiečiai…

Šių metų kovo 2 d. svetainėje apsilankė daugiausia – 4295 lankytojai.

Statistika rodo, kad mūsų laikraščio tinklalapyje internautai dažniausiai, neskaitant pradinio svetainės puslapio, atveria „Renginių gido“ skiltyje esančius įrašus, naujausius laikraščio anonsus, teisėtvarkos žinias ir tik tada naujienas bei aktualijas.
Skaitomiausių minėtu laikotarpiu straipsnių dešimtuke pirmąją vietą užima straipsnis apie naktį viename Šilutės restorane kilusį gaisrą – ši naujiena buvo atversta 3080 kartų.

Kiek mažiau – 2731 peržiūros – sulaukė straipsnis „Nelaimė Šilutės rajone: ėjo keliu ir išvydo kraupų vaizdą“ apie automobilio partrenktą ir paliktą vyrą.

Prie populiariųjų straipsnių atsidūrė ir šviesesnė naujiena – pasirodo, šilutiškiai domisi, kaip natūraliomis priemonėmis palaikyti švarą namuose: straipsnis „Cheminių medžiagų specialistė: „Įmanoma indus išplauti vien vandeniu, dulkes nuvalyti vien drėgnu skudurėliu“ – atverstas 2 436 kartus.

Kita daug dėmesio šiemet sulaukusi aktualija – Šilutės rajono savivaldybės mero rinkimai. Straipsnį „Į antrąjį mero rinkimų turą pateko V.Laurinaitis ir A.Jakas“ atvėrė 2 386 lankytojai.

Apie visus kitus artimiausiu metu Šilutės krašte vyksiančius renginius visuomet galite rasti informaciją skiltyje „Renginių gidas“. Interneto portale silutesnaujienos.lt naujausias ir diskusijų daugiausia sukėlusias naujienas rasite viršuje. Vėliau jos keliauja į atitinkamas tematines rubrikas.

Nuolat auga mūsų ir mūsų puslapio gerbėjų gretos socialiniame tinkle „Facebook“. Šio puslapio gerbėjų turime jau beveik 9400! Ir šis skaičius auga kiekvieną dieną.