Kas yra maistas alergiškiems šunims?

Tinkamas rūpinimasis savo augintiniu yra neatsiejamas nuo geriausios kokybės maisto, kuris Jūsų gyvūnui turi būti ne tik skanus, tačiau taip pat ir sveikas. Vis daugiau dėmesio sulaukia maistas alergiškiems šunims, kuris dažnai perkamas ir tokiu atveju, kai gyvūnas neturi jokių alergijų.

Paprasčiausiai norisi savo augintiniui suteikti viską, kas yra geriausia, tad žmonės perka maistą, kuriame nėra jokių alergenų.

Ne viskas maistas yra tinkamas alergiškiems šunims

Pirmiausia reikia suprasti tai, jog maistas alergiškiems šunims ne visada yra toks. Dažnai etiketė meluoja, tad pirmiausia reikia rasti gerą prekybos vietą, kurioje siūloma tikrai pati geriausia produkcija.

Dažnai norintys sutaupyti renkasi maistą skelbimų puslapiuose. Taip, jis kainuoja pigiau, tačiau gamintojo vardas nėra žinomas, o tai dažniausiai kelia abejones dėl kokybės. Deja, dažnai net ir ne alergiški šunys tokio maisto netoleruoja, tad ieškodami konservų arba sauso maisto pirmiausia turite skirti dėmesio kokybei.

Maisto sudėtinės dalys

Jeigu Jūsų šuo yra jautrus kuriam nors maisto produktui – tokiu atveju kuo daugiau dėmesio reikia skirti sudėtinėms dalims, kurios dažniausiai ir pasireiškia alergija… Jeigu ant perkamo maisto nėra detaliai nurodyta kokia jo sudėtis – tokiu atveju dažniausiai tokią informaciją galima rasti internete. Jeigu nerandate ten – geriausia apskritai nepirkti, kadangi tai tik įrodo, kad gaminys yra abejotinos kokybės.

Pokalbis su veterinaru ir specifiniai forumai.

Jeigu nujaučiate, kad Jūsų gyvūnas gali būti jautrus kokiems nors maisto produktams – tokiu atveju siūlome tartis su veterinaru. Jis atliks tyrimus, kurių metu analizuojami dažniausiai pasitaikantys alergenai. Esame tikri, kad po tyrimu dažniausiai su tuo pačiu veterinaru galima kalbėti ir apie maistą, kuris labiausiai tinka Jūsų šuniui, susidaryti meniu, kurio teks laikytis.

Taip pat galima rasti teminių forumų, kuriuose bendrauja elergikus šuniukus turinys asmenys. Remiantis kitų patirtimi galima kur kas paprasčiau susidaryti meniu ir tuo pačiu rasti tokį maistą, kuris labiausiai tinka Jūsų mylimam gyvūnui.