Kas yra nagų žirklutės?

Vienos iš populiariausių grožio procedūroms atlikti naudojamų įrankių yra nagų žirklutės. Jomis yra atliekama higieninė procedūra, kurią moterys gali padaryti pačios namuose arba apsilankiusios pas kvalifikuotus grožio specialistus. Grožio procedūrų salonuose, kuriuose darbus atlieka savo srities meistrai, didesnė tikimybė jog bus išvengta traumų ir kitų higienos pažeidimų. Tiek atliekant tokias procedūras savarankiškai namuose, tiek specialistų grožio kabinetuose, svarbiausia, kad nagų žirklutės būtų kokybiškos: pagamintos iš aukštos kokybės metalo, gerai surinktos ir pan. Šie rodikliai užtikrina saugų higieninės procedūros procesą.

Svarbiausia – higiena

Nesvarbu, procedūra atliekama namuose ar grožio kabinete, svarbu laikytis griežtų higienos normų. Prieš pradedant darbą nagų žirklutėmis labai svarbu dezinfekuoti ne tik jas, bet ir rankas ar kojas, priklausomai nuo to, ar atliekamas manikiūras, ar pedikiūras.

Atliekantiems higienines grožio procedūras meistrams, patartina ne tik dezinfekuoti o ir sterilizuoti tokius įrankius, su kuriais prieš tai buvusiam klientui buvo įkirpta ar pasirodė kraujas. Tokiai procedūrai yra naudojami karšto oro sterilizatoriai, kurie kruopščiai pašalina visas ant įrankio susikaupusias bakterijas.

Karšto oro sterilizatoriai – specialūs įrenginiai, į kuriuos įdėti instrumentai gali būti sterilizuojami. Jie taip pat parodo, kada nagų žirklutės jau išsisterilizavo, tačiau labiausiai tikėtina, kad juos naudoja daugiausia tik profesionalūs grožio salonai. Teisingai atlikę dezinfekavimo procedūrą, be baimės naudosite grožio instrumentus, kirpdami klientų nagus higieninės procedūros metu.

Nagų žirklučių pasirinkimas

Žirklučių pasirinkimas labai platus, jos yra gaminamos iš įvairių metalų. Savo patogumui atliekant higieninę procedūrą galite rinktis žirklutes, pagamintas iš grūdinto ar nerūdijančio plieno, karštai kalto metalo. Naudojamo įrankio geležtės gali būti padengtos nikeliu ar tiksliai nušlifuotos, kas labai palengvina darbą, nes su tokiomis žirklutėmis atliekamas manikiūras bus atliktas preciziškai.

 

Specialistams, turintiems stambesnius pirštus, pasirinkimo įvairovė čia nesibaigia. Žirklės yra gaminamos su plačiomis rankenėlėmis, kurios darbą paverčia patogesniu jūsų rankoms. Pasirinkus įrankius, kurie išsiskiria klasikiniu ašmenų išlenkimu, judesiai tampa tikslesni ir plastiškesni. Taip pat šį darbą palengvina ir žirklės su apsauginėmis silikoninėmis ar guminėmis apsaugomis, kurios stabdo įrankių slydimą pirštuose, juntamas geresnis stabilumas kerpant nagus.