Katyčių seniūnija turi naują šeimininkę – seniūnę G. Kungienę

Rugpjūčio 3 d. Katyčių seniūnijos kolektyvui buvo pristatyta nauja seniūnė. Po seniūnijos vadovo konkurso iš dviejų kandidatų Savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis seniūnijai vadovauti pasirinko nugalėtoją - katytiškę Gražiną Kungienę. Kitas pretendentas į konkursą buvo atvykęs iš Pagėgių savivaldybės, tad pirmumas suteiktas vietinei kandidatei.

Katyčių seniūnė G. Kungienė žada siekti, kad seniūnijoje ir toliau būtų kuriama vietinių žmonių darbui ir gyvenimui patogi aplinka.

G. Kungienė Katyčiuose gyvena nuo vaikystės. Čia gyveno ir jos seneliai, ir tėvai. Senelių sodyboje ji ir dabar gyvena su vyru Juozu.

G. Kungienė yra baigusi tuometinę Veterinarijos akademiją Kaune, kur įgijo zooinžinierės diplomą.
Net ir griuvus sovietmečio ūkiams, ji liko ištikima savo gyvenimo pasirinkimui – iki šiol ūkininkauja savo sukurtame šeimos ūkyje. Buvo sukūrusi ir mišrų ūkį, kuriame augino galvijus, avis ir kitus kaimo žmonių mėgiamus gyvūnus. Šeima prisiaugindavo ir jiems šerti reikalingų pašarų – miežių, kviečių, pašarinių mišinių bei šieno.

Dabar ūkininkė G. Kungienė yra sumažinusi savo ūkio apimtis iki tik šeimai reikalingo ūkio. Ji sakė, kad dabar pritrūko veiklos ir todėl nusprendė dalyvauti konkurse į Katyčių seniūnės pareigas.
G. Kungienė yra Katyčių bendruomenės narė, jai patikėti tvarkyti bendruomenės buhalterijos dokumentai. Kultūros būreliuose ji nedalyvavo, nes ūkininkaujant šiek tiek trūko laisvo laiko. Mielai dalyvaudavo miestelio šventėse kaip žiūrovė.

Dabar naujoji seniūnė gilinasi į naująsias pareigas, susipažįsta su dokumentais ir savivaldos tvarka. Pasak, G. Kungienės, Katyčių seniūnija neturi gamtos ir aplinkos išteklių, kad vietiniai galėtų imtis turizmo verslo. Tačiau kaimiškiems užsiėmimams ir verslams čia yra kur bujoti. G. Kungienė norėtų, kad Katyčiuose žmonėms ir toliau būtų kuriama darbui ir gyvenimui patogi aplinka.

Komercijos direktorius, korespondentas