„Keliautojų klubo“ dviratininkai pasveikino ir padėkojo Šilutės medikams

Šilutės ligoninės medikai praėjusią savaitę pasitiko kelias dešimtis dviratininkų, žygio „LT – 102 No Covid-19“ dalyvių, kurie pasiprašė priimti juos į svečius. Šie dviratininkai - tai Lietuvos karių asociacijos „Keliautojų klubas“ nariai, keliaujantys per Lietuvą maršrutu Vilnius - Kaunas - Ventė - Nida - Klaipėda - Šiauliai - Panevėžys - Vilnius.

Vyr. gydytojas V. Šileikis dviratininkus pakvietė pabendrauti su medikais, pasivaišinti sausainiais ir arbata.

Keliauninkai pakeliui aplanko pakelės istorines, gamtos ir kultūros paveldo įžymybes. Šilutėje jie buvo pasirinkę ir aplankė H. Šojaus dvarą, kuriuose dabar įsikūręs Šilutės muziejus.

Taip pat jie yra įsipareigoję aplankyti ir penkias pažangiausias Lietuvos ligonines, tarp kurių aplankė Šilutės ligoninę.

Dviratininkai medikams padovanojo tautinę vėliavą ir vienius.

Dviratininkų atstovas įteikė Šilutės ligoninės vyr. gydytojui Viktorui Šileikiui klubo dovaną – tautinę vėliavą ir vienių komplektą, kurių turėtų pakakti visiems ligoninės gydytojams. Vienis – tai Lietuvos vėliavos spalvų pakabutis. Dviratininkai pasakojo, kad visiems ligoninių medikams jie nori padėkoti ir padovanoti po Lietuvos vienį. Be to, visi garsiai kelis kartus tarė medikams „dėkui“.

Klubo nariai pasakojo, kad jie jau daug metų susirenka į keliones dviračiais. Šiemet buvo planuota keliauti per Lenkiją į kelias Europos šalis, tačiau tokį maršrutą sutrukdė „korona“. Dviratininkai dėkojo medikams, kurie atkakliai kovoja su tuo nematomu priešu, ir išreiškė viltį, kad pandemija niekada nebesugrįš.

 

Dviratininkų kelionė aplink Lietuvą užtruks dvi savaites, dviračiais jie nuvažiuos apie 950 – 1000 km. Dar tą pačią dieną jie numynė į Ventę ir persikėlė laivu į Nidą.

Komercijos direktorius, korespondentas