Kelininkai pakeles šienauja kartą per metus

pakeles silininku keliasKad ir kaip vešėtų pakelių žolė, kad ir kaip grasintų susidūrimu tolėliau savo nosies per jos sąžalynus neįžvelgiantiems vairuotojams, kelininkai jos dažniau nei kartą per metus nepjaus.

Šias nuotraukas „Šilutės naujienoms“ atsiuntė mūsų skaitytojai, neapsikentę netvarkos pakelėse.

„Nuo kelio Šilutė – Pagėgiai atsišakojantis plentas link Šilininkų – siauras ir labai vingiuotas. O jo pakraščiuose auganti žolė tokia, kad kai kur jau ir gero vyro ūgį pasiekė. Todėl visai nekeista, kad važiuojant šiuo keliuku ties posūkiais toliau savo nosies neįžvelgsi, tad ir avarinės situacijos – ant nosies“, – rašo skaitytojų šeima.

Šilininkų kryptimi važiavusi šeima sakė kartą kone „pasibučiavusi“ su priešais atvažiuojančiu automobiliu. Išgelbėjo tik tai, kad abi transporto priemonės važiavo negreit, tad dar spėjo sustoti viena priešais kitą.

„Kas privalo šienauti pakeles – kelių tarnyba ar seniūnija? Ar piršto nekrutins tol, kol čia susidurs kokie atvykėliai turistai, kurių nemažai nori nuvažiuoti iki Nemuno?“ – prašė padėti išsiaiškinti šilutiškiai.

Klaipėdos regiono Šilutės kelių tarnybos viršininkas Algirdas Jakubauskas jokių pažadų nedalijo. Anot jo, pagal dabar galiojančius priežiūros lygius, šio, kaip ir kitų rajoninės reikšmės kelių pakeles privalu nušienauti… kartą per metus iki spalio 15 dienos. Ir dažniau kelininkai nešienaus…