Kelininkai tvarko Šilutės piktžaizdę

KELIASTie vairuotojai, kurie koneveikdavo Šilutės valdžią ir laužydavo automobilius važiuodami į techninių apžiūrų centrą, jau gali prikąsti liežuvius. Duobėtos gatvės netrukus nebeliks – greta jos Šilutės kelininkai jau tiesia naują dangą.

Projektuose numatyta, kad Dariaus ir Girėno gatvė susijungs su Pramonės gatve. Tam teks nutiesti apie 660 metrų naujos asfalto dangos. Tačiau tai tolesni planai. O kol kas vykdomas tik pirmasis darbų etapas, kurio metu bus nutiesta apie 200 metrų gatvės.

UAB „Šilutės automobilių keliai“ technika ir darbininkai čia jau dirba nuo pavasario. Savivaldybės ūkio skyriaus vyr. specialistas Mindaugas Oželis sakė, kad šiuo metu jau pakloti visi reikalingi pagrindai, belieka tik asfaltuoti. Bet asfaltavimui, žinia, žiema netinka, tad teks laukti pavasario.

Vėliau bus pradėtas dar maždaug 200 m gatvės dalies tvarkymas, kuris turėtų būti baigtas 2013-aisiais. Kada bus nutiesta paskutinioji gatvės dalis, prognozuoti anksti – tai priklausys nuo finansavimo. Kol kas lėšų užtenka tik I etapui, jo sąmatinė vertė kartu su projektavimo darbais – apie 590 tūkst. litų.

Kelininkai galutinai darbus turėtų užbaigti kitų metų liepos 1 dieną. Tuomet vienoje gatvės pusėje bus įrengtas ir šaligatvis, taip pat – apšvietimas.