Kelionė pas merginas baigėsi smūgiu į medį ir šilutiškių šėlsmas Klaipėdoje

ZAL 0490Savaitgalį kelionė pas merginas dviems jaunuoliams Alkos kaime, Šilutės rajone baigėsi smūgiu į medį, kai vairuotojas pradėjo purtyti nuo savęs cigarečių pelenus.

Nesėkmingai baigėsi ir kita kelionė – tik čia šilutiškiai ją padarė Klaipėdoje, važiuodami remontuojamu Pilies tiltu. Šilutiškių kompanija spruko iš įvykio vietos, automobilyje palikę savo dokumentus…

Vairuotojui lūžo ranka ir koja

Alkų kaime, Šilutės rajone purtydamas cigarečių pelenus nuo drabužių, 19-metis vairuotojas automobiliu „Opel Astra“ trenkėsi į medį. Taip baigėsi vairuotojo ir jo keleivio kelionė pas merginas.

Vairuotojas sunkiai susižalojo – jaunuoliui lūžo ranka ir koja. Jo keleivis beveik nenukentėjo.

Vaduoti prispausto vairuotojo atskubėjo ugniagesiai. Teko naudoti specialius įrankius.

Pirminiais duomenimis, 19-metis vairavo blaivus.

Automobilis įstrigo ant remontuojamo tilto

Šeštadienį apie 4.30 ryte kompanija iš Šilutės automobiliu skraidė po Klaipėdą. Lėkdami Naujojo Uosto gatve kompanija tartum nematė, kad Pilies tiltas uždarytas remontui ir įlėkė į statybvietę.

Nustumę betoninius atitvarus, išlaužę vielinę tvorą, išvartę kelio ženklus ir laikinuosius šviesoforus, galiausiai kompanija automobilyje įstrigo tarp remontuojamo tilto asfalto nuolaužų.

Liudininkai matė, kad iš automobilio išlipo trys žmonės. Vienas jų buvo sužalotas, kraujavo. Tačiau kompanija nelaukė nei medikų, nei policijos – spruko iš įvykio vietos, įsėdę į kitą iš paskos atvažiavusį automobilį.

Ant tilto paliktas 2005 metų „Audi A8“, rodos, kažkam buvo užkliuvęs jau ir anksčiau – visas jo šonas ir langai buvo apterlioti dažais.

Mašinoje policija rado piniginę su dokumentais bei pasą. Piniginė priklauso VSAT Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos vyr. pasieniečiui 29 m. Deividui R. Pasas – šilutiškiui 31 m. Dovydui M.