Kelių eismo taisykles pažeidęs šilutiškis mėgino papirkti pasieniečius

PINIGAI 21Du Kelių eismo taisyklių pažeidimus padaręs šilutiškis nuo jam gresiančių nemalonumų mėgino atsipirkti papirkdamas pasieniečius. Dėl to pradėtas ikiteisminis tyrimas, o vairuotojui gresia baudžiamoji atsakomybė.

Pirmadienį pasienyje su Rusija einančiu Šakių rajono keliu Rociškiai – Pervazninkai vykęs Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos pareigūnų ekipažas prasilenkė su krovininiu automobiliu „Renault Magnum“.

Pasieniečiai iš karto pastebėjo, kad mašinos vairuotojas važiavo neįjungęs artimųjų šviesų, be to, kalbėjo mobiliuoju telefonu. Automobilį pasieniečiai netrukus pasivijo bei sustabdė garso ir šviesos signalais. Nustatyta, kad „Renault Magnum“ vairavo tvarkingus asmens bei transporto priemonės dokumentus turintis 42 metų Šilutės gyventojas.

Jis, matyt, suprato, kad už Kelių beismo taisyklių pažeidimus gresia administracinė atsakomybė. Vairuotojas jį sustabdžiusiems pareigūnams nuprendė duoti kyšį – tarnybinio VSAT visureigio salone padėjo 50 litų kupiūrą ir nereagavo į pasieniečių perspėjimą dėl baudžiamosios atsakomybės už tokius veiksmus.

Šilutiškis darsyk buvo įspėtas apie gresiančius nemalonumus, tačiau minties papirkti pasieniečius neatsisakė. Tuomet VSAT pareigūnai vyrą sulaikė.

VSAT Pagėgių rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl papirkimo. Medžiagą apie vairuotojo padarytus Kelių eismo taisyklių pažeidimus pasieniečiai perduos Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnams.

Po apklausos vyras paleistas.