Kelių gaidelis gimė po laiminga žvaigže: traumų išvengė, mašinai pakilus į orą kelis metrus

 

133114415-8e7e886e-7315-49d3-8e77-493d1b00f9ccŠilutės rajone Žemaitkiemio kaime vėlų šeštadienio vakarą „Ford Focus“ vairavęs girtas vyras, nesuvaldęs automobilio nuskriejo nuo kelio, vertėsi ir atsidūrė kitoje plento pusėje esančiame griovyje. Iš aplaužytų medžio šakų matyti, kad mašina buvo pakilusi į orą net kelis metrus. Tačiau rimtesnių traumų vairuotojui pavyko išvengti – kelių chuliganas atsipirko palyginti lengvais kūno sumušimais.

Avarija įvyko šeštadienį, maždaug 22 valandą kelyje Sakūčiai-Žemaitkiemis, tačiau suniokotas automobilis išdaužtais stiklais griovyje liko ir sekmadienio popietę. Vairuotojas žadėjo pasirūpinti jo nutempimu, bet to nepadarė. Mašina į griovį nuskriejo ties posūkiu – matyt, greitis buvo didžiulis. Lėkdama ji kliudė į medžio šakas, trenkėsi į kamieną, vertėsi ir nukrito ant ratų – tiesa, ne tiesiai, o šonu, galine puse pakibusi virš griovio. Vairuotojo durelės buvo uždarytos, šoninis ir priekinis stiklai sudaužyti – tikriausiai jis išlipo pro priekinio keleivio pusę.

133156765-2edda887-6d89-4fea-a52b-0902da9f10be

 

Į avarijos vietą netrukus atvyko policija, greitoji pagalba. Vyriškio vežti į ligoninę neprireikė. Nuo rimtesnių sužalojimų jį apsaugojo išsiskleidusi oro pagalvė. Kelių ereliui nustatytas lengvas girtumo laipsnis, todėl jam reikės atsakyti tik administracine tvarka. Vyriškiui gresia bauda nuo 300 iki 450 eurų ir teisės vairuoti atėmimas nuo vienerių iki pusantrų metų. Be to, draudikai nekompensuos remonto išlaidų. Vyras prisipažino, jog yra šio automobilio valdytojas ir sėdėjęs prie jo vairo.

lrytas.lt inf.