Kelių gaidelis prabangiu „Lexus” apdaužė du automobilius ir rėžėsi į namą

avarija masina lexus1Šilutėje vakar rytą, apie 10 val., M.Jankaus ir V.Kudirkos gatvių sankryžoje prabangus „Lexus” rėžėsi į namo sieną.

Kaip paaiškėjo, situacija – gana paini, ją teks narplioti pareigūnams.

avarija masina lexusĮvykio liudininkų teigimu, automobilis greitai važiavo M.Jankaus gatve. Joje kliudė prie šaligatvio stovėjusį visureigį „Opel Frontera”. Sukdamasis galu atsitrenkė į „Peugeot 307”, kuris stovėjo kitoje gatvės pusėje.

Dvi mašinas apdaužęs vairuotojas apsisuko ir bandė sprukti, tačiau sukdamas iš M.Jankaus į V.Kudirkos gatvę nepasirinko saugaus greičio ir rėžėsi į namo sieną, o ja nuslydęs įsirėmė į medžius. Čia jo kelionė ir baigėsi.
Žmonės pasakojo, jog iš automobilio išlipęs vairuotojas buvo agresyvus, puldinėjo įvykio liudininkus, tačiau atvykus pareigūnams jam teko nusiraminti.

Vėliau paaiškėjo, jog vairuotojas pasiėmė jo draugui priklausančią transporto priemonę ir sugalvojo pasivažinėti po miestą, tačiau jo kelionė buvo nesėkminga.

Vairuotojas buvo blaivus. Dėl patirtų sumušimų medikai jauną vyrą išsivežė į Šilutės ligoninę.

Sudaužė vogtą automobilį

Po šio įvykio į policiją kreipėsi 1988 m. gimęs vyras, kuris sužinojo, kad jam pažįstamas asmuo iš automobilių stovėjimo aikštelės, esančios Šilutėje, Gluosnių g., pavogė tėvui priklausantį automobilį „Lexus“ ir Šilutėje, M. Jankaus ir V. Kudirkos g. sankirtoje, sudaužė jį eismo įvykio metu. Nuostolis – 2 000 eurų.

Įtariamasis sulaikytas, automobilis perduotas savininkui.