Kelyje prie Juknaičių mirtį pasitiko briedis

briedis-ant-kelioTrečiadienio rytą į Šilutę važiavę juknaitiškiai prie pat šios gyvenvientės kone užvažiavo ant briedžio – nebegyvas žvėris gulėjo tiesiog ant kelio…

Rudenį ypač padaugėja per kelius migruojančių žvėrių, padaugėja ir susidūrimų su jais – tai žino kiekvienas vairuotojas.
Juknaičių kaimo prieigose, pasak vietinių, irgi per kelią dažnai traukia briedžiai. Nors miškeliai abiejose kelio į Pagėgius pusėse yra atokiau nuo kelio, bet  gyvūnai vis tiek keliauja iš vieno į kitą, kirsdami judrų kelią.

Iš kur ir kur traukė tądien matyt į automobilį atsitrenkęs briedis, belieka tik spėlioti. Pasak Šilutėje dirbančių juknaitiškių, žvėris ant kelio gulėjo tuoj po 7 valandos, bet po keliolikos minučių važiavusieji jo jau nebematė, toje vietoje liko tik kraujo dėmė.

Šilutės r. PK Patrulių būrio vado pareigas laikinai einantis Remigijus Agintas primena, kad įvykus susidūrimui su laukiniu žvėrimi būtina apie įvykį pranešti Bendrajam pagalbos centrui tel. 112. Nepranešus apie susidūrimą su žvėrimi ir nuvažiavus iš įvykio vietos, toks poelgis gali būti prilygintas net pabėgimui iš avarijos vietos.

Akivaizdu, kad su šiuo briedžiu susidūrimą patyręs vairuotojas niekam nepranešė, ikiteisminis tyrimas dėl įvykio nepradėtas ir policijos paros įvykių nelaimė neužfiksuota.