Keturi vyrai rėkavo prieš prokurorus, bet dėl ko – neaišku

piketas prie prokuraturaŠiandien per pietus Šilutės centre, prie prokuratūros, stovėjo 4 jauni žmonės su plakatais. Piketuotojais prieš supuvusią Lietuvos teisėsaugą prisistatę vyrai rėkavo bendromis frazėmis, bet sukonkretinti savo nuoskaudų ir protesto prieš prokurorus tikslo taip ir nepajėgė.

„Prokurorams reikia akinių”, „Prokurorai, už ką jums moku algą”, „Prokurore Ališauskaite, nedangstyk tiesos”, ir „Prokuratūra akla, jai reikia gydytis”, – tokie šūkiai buvo išrašyti priešais prokuratūrą sustojusių keturių vyrų laikomuose plakatuose.

Už visus 4 vaikinus kalbėjo, o tiksliau – be perstojo rėkė, vienas jų – buvęs kandidatas į Seimą, Tautininkų sąjungos atstovas Donatas Jančaras. „Mes – Lietuvos jaunimas, Lietuvos piliečiai. Negi nesimato?” – neaiškiai, užtat garsiai į konkrečius klausimus tesugebėjo atsakyti D.Jančaras.

Beje, prisistatyti prašomas vyrukas taip ir neišdrįso – pasislėpė po bendromis rėksmingomis frazėmis „Nėra teisėsaugos Lietuvoje” ir „Nereikia mums tokios teisėsaugos”.

Menkai tesužinojo ir ilgiau prie jų stoviniavę šilutiškiai. „Faktai pateikti, bet rezultatų jokių”, – toliau nežinia apie ką šūkavo D.Jančaras.