Kiekviena seniūnija gaus po automobilinę kėdutę

automobilines kedutesNuo šiol socialiniai darbuotojai galės saugiau vežioti socialinės rizikos šeimų vaikus, nes kiekvienai seniūnijai Šilutės r. savivaldybės Socialinės paramos skyrius parūpino po naują automobilinę saugos kėdutę.

Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis „Šilutės naujienoms“ pasakojo, kad automobilines kėdutes vaikams vežti turėjo tik Vaiko teisių apsaugos skyrius. Taigi tarkim Katyčiuose dirbantis socialinis darbuotojas, norėdamas vaiką iš rizikos šeimos nuvežti pas gydytoją ar kur kitur, turėdavo atvykti į Vaiko teisių apsaugos skyrių, pasiimti kėdutę ir grįžęs atgal į savo seniūniją nuvežti vaiką į reikiamą vietą. Paskui grąžinti kėdutę.

Kartais socialiniai darbuotojai iš padėties sukdavosi naudodami savo vaikų automobilines kėdutes arba gautas iš labdaros.

Prieš kelias dienas į Socialinės paramos skyrių atvežta 11 naujų automobilinių kėdučių. Kelių seniūnijų socialiniai darbuotojai paprašė mažesniems vaikams (iki 18 kg) pritaikytų kėdučių, likusios skirtos didesniems vaikams, sveriantiems 15-36 kg. Vienos kėdutės kaina svyruoja nuo 75 iki 90 eurų.

Seniūnijų socialiniams darbuotojams taip pat nupirkta įvairių dezinfekcijos priemonių: vienkartinių pirštinių, servetėlių, purškalų nuo blusų, erkių, vienkartinių kaukių.