Kilus gaisrui Šilutės daugiabutyje, ugniagesiai iš pastato evakavo vaikus, suaugusius, šunį. Vaikai išvežti į ligoninę 

Šilutės ugniagesiai šeštadienį prieš vidurdienį skubėjo gesinti gaisro, kilusio bute. Atvykę gelbėtojai iš pastato evakavo žmones, į ligoninę išvežti keli vaikai.Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras, šeštadienį apie 11 val. 36 min. gautas pranešimas apie tai, kad Šilutėje, Liepų g., kilo gaisras bute.

Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.
Informacija apie įvykį perduota Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stočiai, Tauragės apskrities vyriausiam policijos komisariatui.
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriuje lrytas.lt sužinojo, kad ugniagesiai į gaisro vietą išskubėjo trimis autocisternomis. Ten pat nuvyko ir autokeltuvas.
Atvykus paaiškėjo, kad gaisras kilo penktame aukšte esančiame bute. Pasak gelbėtojų, namas, kuriame kilo gaisras yra penkiaaukštis.
Vieni ugniagesiai iš karto pradėjo gesinti degantį butą, kiti iš greta esančio buto evakavo keturis vaikus ir vieną suaugusį žmogų.
Iš ketvirto aukšto buto evakuoti du suaugę ir jų keturkojis augintinis.
Aiškėja, kad atvira liepsna degė balkonas. Tuo tarpu evakuoti vaikai buvo tame pačiame bute.
Kilus gaisrui, dūmai per atvirus langus užtvindė butą, čia buvęs suaugęs žmogus vaikus išvedė pas kaimynus į gretimą butą. Vaikus evakavus, juos išsivežė greitosios pagalbos medikai.
Pirminiais duomenimis, vaikai galėjo prisikvėpuoti dūmais.
Gaisro priežastis kol kas nežinoma.