„Kino karavanas“ užsuks ir į Šilutę

„Kino pavasaris“ vasarą 15-os miestų gyventojams dovanos nemokamus kino seansus po atviru dangumi. Seansai vyks ir Šilutėje.

Vilniaus festivalis „Kino pavasaris“ nepamirštamas patirtis dovanos ir vasarą, kartu su „IKEA“ kviesdamas gyventojus į nemokamus seansus po atviru dangumi. Birželio 29 d. į kelionę aplink Lietuvą 10-tąjį kartą leidosi projektas „Kino karavanas“.

 

„Kino pavasaris“ vasaros seansų lankytojus birželio–rugpjūčio mėnesiais nukels į unikalius filmuose gimstančius pasaulius. Ilgametražiai ir trumpametražiai darbai kvies patogiai įsitaisyti visos Lietuvos pievose.

Su „Kino karavanu“ bei „Vasaros kinu“ keliaus ir pagrindinis projektų partneris „IKEA“, kursiantis jaukią atmosferą ir siūlysiantis unikalias patirtis žiūrovams. „IKEA“ įrengs jaukias sėdėjimo vietas bei leis lankytojams nusifotografuoti ant ypatingo geltonojo podiumo.

Šiltus birželio-rugpjūčio mėnesių vakarus „Kino karavanas“ dovanos ir Šilutės gyventojams.

Daugiau informacijos apie „Kino karavano“ seansus  www.kinokaravanas.lt. Detalių apie „Vasaros kino“ seansus ieškokite www.vasaroskinas.lt arba „Kino pavasario“ „Facebook“ paskyroje.

Iš pranešimo žiniasklaidai