Kintiškiai pasirūpino moksleivių daiktų saugumu

clothes cabinetsVisas šiems metams skirtas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 metų progamos lėšas kintiškiai nutarė skirti vienam tikslui – savo vaikų patogumui: už jas perkamos persirengimo spintelės, kurios sumontuotos Kintų pagrindinėje mokykloje.

Šiemet kintiškių bendruomenei skirta 1971 euras, ir visi šie pinigai be didelių bendruomenės diskusijų atiteko mokyklai.

Kintų seniūnas Antanas Kližentis sakė, jog moksleivių persirengimo ir jų daiktų saugumo mokykloje problema Kintuose buvo aktuali seniai. Naudojantis bendra rūbine pasitaikė atvejų, kai mokykloje dingdavo kai kurie mokinių daiktai, todėl ir mokyklos bendruomenė, ir tėvai akcentavo šią problemą.

Tiesa, dalis reikalingų spintelių – šešios – pernai buvo nupirktos už rėmėjų paaukotas lėšas, ir mokiniai, seniūno pastebėjimu, tuo labai džiaugėsi. Bet jų dar trūko. Todėl šiemet iš vietos bendruomenėms skirtų lėšų kintiškiai įsigijo dar septynias, jos penktadienį jau pasiekė Kintus. Dar penkios spintelės šiemet bus perkamos irgi už rėmėjų lėšas.

Šie skaičiai nėra maži, mat kiekvienoje spintelėje yra 8 vaikams skirtos kabinos.