Kintų buriavimo klubas „Marių burės“ dar 10 metų valdys Mingės prieplauką

NUOMA PRIEPLUAKKintų buriavimo mėgėjų klubas “Marių burės” pretenduoja dar 10 metų valdyti Mingės kaime esančią burvalčių prieplauką su visa įranga. Šis klubas jau dešimtmetį tą prieplauką prižiūri ir jokių nesklandumų ligšiol nebuvo.

Šilutės savivaldybės tarybos Ekonomikos ir finansų komiteto posėdyje pirmininkas Steponas Kazlauskas tik tarsi retoriškai paklausė, ar klubas ir toliau nori rūpintis prieplauka. Klubo atstovas Saulius Šalna atsakė, kad klubas tikrai prižiūrės prieplauką ne prasčiau, nei darė tai ligi šiol.

Tarybos sprendime yra rašoma, kad Savivaldybės taryba nusprendžia perduoti prieplauką pagal panaudos sutartį dešimties metų laikotarpiui neatlygintinai valdyti ir naudoti asociacijai Kintų buriavimo mėgėjų klubui „Marių burės“.

Išvardintame nuomojamo turto sąraše dėstoma, kad išnuomojama mažųjų laivų prieplaukos krantinė, kurios ilgis 128,40 m ir slipas – 40 m. Be to išnuomojamas Upaičio gatvėje esantis pastatas su tualetu, kurio plotas 54,68 kv.m., tilteliai nuo prieplaukos lipti į pylimą, bei laivų perkėlimo kranas.

Komiteto posėdžio metu politikai kalbėjo, kad klubo nariai daug investuoja savo lėšų į prieplaukos ir jos statinių priežiūrą. Prieplauka nuolat atrodo išvaizdžiai.