Kintų festivalyje – koncertas mažiesiems muzikos mylėtojams

vaikaiŠiandien, liepos 9 d., 14 val. Kintų daugiafunkciniame centre įvyks jau antrus metus organizuojamas specialus koncertas mažiesiems muzikos mylėtojams. Praėjusį kartą sulaukęs didelio vaikų susidomėjimo ir šiais metais sukvies gausią vaikų ir jų tėvelių publiką. Renginys kartu bus skirtas ir meistriškumo kursų uždarymui.

Kaip ir kasmet, Kintų muzikos festivalis liepos 6 – 9 d.  organizuoja specialius meistriškumo kursus, skirtus gabiems muzikuojantiems vaikams ir jaunimui. Meistriškumo pamokas vedė profesionalūs stygininkai, Naujų idėjų kamerinio orkestro NIKO atlikėjai – smuikininkė Augusta Jusionytė ir violončelininkas Justas Kulikauskas. Per šį laiką, jaunieji muzikantai turėjo galimybę pasisemti praktinių įgūdžių tiek individualiose, tiek grupinėse pamokose. Specialiai kursų uždarymo ir vaikams skirto koncerto proga bus suburtas meistriškumo kursų dalyvių ansamblis. Bendradarbiaudami su vaikų globos namais, Kintų muzikos festivalio organizatoriai šį koncertą taipogi skiria ir socialinę bei kultūrinę atskirtį patiriantiems vaikams.

Šiais metais koncertą ves ne tik Naujų idėjų kamerinio orkestro NIKO nariai A. Jusionytė bei J. Kulikauskas, bet ir patys meistriškumo kursų dalyviai. Drauge su mokytojais, jie atliks specialią programą, kurioje skambės vaikams skirtas muzikinis repertuaras bei jauniausios Lietuvoje kompozitorės Justinos Dvarionaitės kūriniai. 

Renginys – nemokamas.

Daugiau informacijos: www.kintaimusicfestival.com