Kintų festivalyje skleisis sakurų žiedai

misao hatozakiEkstravagantiška ir ekspresyvi atlikėja fleitininkė Misao iš tolimosios Japonijos surengs savo išskirtinį pasirodymą Kintų festivalyje jau liepos 4 d. 20 val., Kintų didžiojoje bažnyčioje. Koncerto metu ji į sceną žengs kartu su smuikininke, Naujų idėjų kamerinio orkestro NIKO artiste Dalia Simaška.

Misao Hatozaki gimė ir užaugo Tokijuje, Japonijoje. Būdama trylikos metų, ji pirmą kartą į rankas paėmė fleitą ir nuo to laiko šis instrumentas tapo svarbiausia atlikėjos gyvenimo dalimi. Misao koncertinė veikla aktyvi: pamatyti jos pasirodymų bei išgirsti meistrišką grojimą, publika susirenka ne tik Japonijoje, JAV, Tailande, bet ir kitose šalyse. Taipogi, atlikėjos biografija pasipildo kasmet išleidžiamais albumais.

Misao pasirodymai išsiskiria ryškumu ir egzotika. Didelį dėmesį skirdama sceniniam įvaizdžiui, kostiumams, atlikimo vizualumui, Misao kas kartą sukuria neįprastą ir itin paveikią klasikinės muzikos scenai komunikaciją su publika. Jos koncertus galima pavadinti Japoniškos kultūros pripildytais muzikiniais spektakliais.

Festivalio metu, koncerte „Sakura Sakura“ fleitininkė Misao atliks programą, kurioje skambės autentiškos ir sumodernintos Japonų liaudies dainos. Mums tolimos kultūros dvasią koncerte neabejotinai patirs visi susirinkusieji.
Daugiau informacijos: www.kintaimusicfestival.com