Kintų muzikos festivalio scenoje – akordeono žvaigždė Martynas Levickis

Martynas-Levickis

Rugpjūčio 2 d. (šeštadienį), 19.00 ir 20.30 val.  didžiojoje Kintų evangelikų liuteronų bažnyčioje pasirodys ypatingas festivalio svečias – akordeono žvaigždė Martynas Levickis. Lietuvoje ir užsienyje puikiai žinomas atlikėjas groti pradėjo būdamas vos trejų, tačiau rimtai mokytis muzikos ėmėsi būdamas aštuonerių metų. Jis baigė Šiaulių konservatoriją, dabartinę S. Sondeckio menų gimnaziją, vėliau – Londono  Karališkąją muzikos akademiją, kur savo meistriškumą lavino pas žymų profesorių Owen Murray.

Martynas Levickis yra pirmasis pasaulyje akordeonistas, pasirašęs kontraktą su garsiąja „Universal Music Group“ įrašų kompanija. Atlikėjui yra tekę pasirodyti tokiose koncertų salėse, kaip Royal Albert Hall, Purcel Room, The Royal Festival Hall, Wigmore Hall bei debiutuoti rytinėje BBC laidoje. Jo albumas „Martynas“, kuriame buvo galima rasti ne tik klasikų L. van Bethoveno ar A. Vivaldi, bet ir populiariosios muzikos atlikėjų Katy Perry bei Lady Gagos naujausių kūrinių versijų, Didžiojoje Britanijoje atsidūrė perkamiausiųjų topuose.

Kintų muzikos festivalyje atlikėjas surengs net du pasirodymus. Koncertų programoje skambės: F. Mendelsono, D. Scarlatti ir kitų kompozitorių kūriniai, o bendrą kompozitoriaus Gedimino Gelgoto kūrinį „Never Ignore The Cosmic Ocean“ jis atliks kartu su Naujų idėjų kamerinio orkestro NIKO artistais: Dalia Simaška, Justu Kulikausku, Julija Ivanova bei Augusta Jusionyte.

Bilietus platina: bilietai.lt
Bilietai bus pardavinėjami ir prieš koncertus.
Daugiau informacijos apie festivalį: www.kintaimusicfestival.com