Kintų muzikos festivalyje – ypatingas dėmesys vaikams

vaikaiŠiandien 17 val., Kintų kultūros namuose – specialus edukacinis koncertas, skirtas mažiesiems muzikos mylėtojams. Renginyje dalyvaus Naujų idėjų kamerinio orkestro NIKO atlikėjai: Dalia Simaška (altas), Julija Ivanova (smuikas), Auris Galvelis (kontrabosas) bei Justas Kulikauskas (violončelė).

Jo metu bus ne tik atliekami įvairūs muzikiniai kūriniai, bet ir tuo pačiu metu vyks edukacinis užsiėmimas. Kolektyvo nariai supažindins su savo instrumentais bei plačiau papasakos apie jų savybes.

Šis, specialiai vaikams skirtas renginys yra edukacinio projekto „Grokime kartu“ dalis. Jis buvo pradėtas vykdyti 2013 m. Kintų muzikos festivalio metu, kuomet dalyvavo B. Dvariono  bei Šilutės muzikos mokyklų moksleiviai.

Šį projektą ketinama tęsti ir ateityje, bendradarbiaujant su šių mokyklų moksleiviais.

Taipogi, liepos 24 – 27 d. Kintuose vyks meno mokyklų smuiko ir violončelės meistriškumo kursai, kuriuos ves tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatai, Naujų idėjų kamerinio orkestro NIKO artistai – Augusta Jusionytė (smuikas) ir Justas Kulikauskas (violončelė).

Dalyvių registracija į meistriškumo pamokas vis dar tebevyksta! Kursuose kviečiami dalyvauti ne tik Kintų miestelio ar aplinkinių vietovių moksleiviai (7 – 12 kl.), bet ir dalyviai iš visos Lietuvos. Šilutės raj. moksleiviams meistriškumo pamokos – nemokamos. Jos vyks Kintų Vydūno kultūros centre.

Daugiau informacijos apie Kintų muzikos festivalio meistriškumo kursus: http://www.kintaimusicfestival.com/festivalis/niko/meistriskumo-kursai/