Kintuose – netradiciniai violončelės garsai

kulikauskasKintų muzikos festivaliui einant į pabaigą, liepos 15 d., 21 val. netradicinėje ir kiek neįprastoje erdvėje – apleistoje daržinėje, esančioje šalia bažnyčių ansamblio, įvyks violončelininko Justo Kulikausko koncertas „The Amazing Cello“.

Festivalio reziduojantis artistas Justas Kulikauskas – trečios kartos žymios lietuvių violončelininkų dinastijos atstovas. Nuo 2007 m. jis yra Naujų Idėjų Kamerinio Orkestro NIKO atlikėjas. Justo biografijoje: prizinės vietos tarptautiniuose konkursuose, solo pasirodymai kartu su simfoniniais ir kameriniais orkestrais, nesuskaičiuojamas kiekis koncertų ir festivalių ne tik Lietuvoje, bet ir prestižinėse užsienio koncertų salėse, bendri kūrybiniai projektai su skirtingais atlikėjais.

Dauguma Kintų muzikos festivalio koncertų įprastai vyksta gera garso kokybe pasižyminčiose miestelio bažnyčiose. Tačiau šalia nuostabių architektūros paveldo objektų esantis istorinę vertę turintis pastatas – begriūvanti senoji daržinė taipogi nusipelno tapti jaukia ir visuomenei patrauklia vieta. Todėl ši netikėta iniciatyva bus išbandyta festivalio metu, skambant nuostabiai violončelės muzikai.

„The Amazing Cello“ programą violončelininkas Justas Kulikauskas pristatys šioje autentiškoje ir laiko paliestoje erdvėje. Atlikėjas surengs savo originalų muzikinį projektą, kuriame susijungs klasikinės violončelės tembras su moderniais, ritmiškais elektroninės muzikos efektais.
Kviečiame visus ateiti pasiklausyti ir įvertinti tokioje erdvėje atliekamos muzikos skambesį.

Renginys – nemokamas.

Daugiau informacijos: www.kintaimusicfestival.com