Kintuose – pokyčiai ir naujovės

kintai ZhRFTJ42Kintų miestelio centre pastarosiomis dienomis nebeliko senosios autobusų stotelės, įrengtas naujas pažintinis rekreacinis takas, o greta 20-metį švenčiančios UAB „Kintai“ administracinio pastato išdygo viešas Kintų bendruomenės sveikinimų stendas.

Kintiškiai džiaugiasi, kad netrukus turės naują autobusų stotelę. Ji iškils vietoje iki šiol miestelio centro vaizdą gadinusios senosios stotelės, statytos dar sovietmečiu.

Nugriovę senąjį statinį, kintiškiai jau laukia Klaipėdos regiono kelių Šilutės kelių tarnybos darbininkų, kurie darbus turėtų pradėti jau šią savaitę.

Kintų centrą papuošė ir informatyvus stendas apie naująjį pažintinį rekreacinį taką, kuriuo pražygiavę kiek daugiau nei puskilometrį, atsidursite prie šio krašto gamtos įžymybės – didžiosios tujos.

Pasak Kintų seniūno Antano Kliženčio, šis takas – bendras vietos bendruomenės ir Šilutės urėdijos projektas. Spėjama, kad 18 metrų aukščio gamtos paminklu laikomai tujai jau turėtų būti apie 100 metų. Kintiškiai patys organizavo talkas, norėdami, kad vietovė greičiau būtų sutvarkyta, urėdija įrengė stendus ir privažiavimą.

„Malonu pasivaikščioti tarp ąžuolų, pats neseniai praėjau tuo taku“, – džiaugėsi A.Kližentis.

Kintų bendruomenė neliko abejinga 20-ies metų jubiliejų švenčiančiai didžiausiai savojo krašto įmonei – UAB „Kintai“. Šalia įmonės administracinio pastato atsirado bendruomenės dovanotas vazonas su gėlėmis ir viešas pasveikinimas. Stendas su sveikinimu – tvirtas ir atsparus, tad jo taip greit nesuniokos lietūs. Tai vieša kintiškių padėka nuolatiniam šio krašto švenčių, o kartu ir šeimų rėmėjui, nes „Kintai“ yra didžiausias krašto darbdavys.